Kellys Naga Air 90 DSC Chrome Grey 26"
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Parametry
| Rám | |
| Rám: | KELLYS Superlight Aluminium alloy double butted Junior 26", flat mount disc brake |
| Vidlice: | Aluminium alloy / flat mount disc brake |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Cues SL-U6000-10R Rapidfire Plus |
| Přesmykač: | chain guide Mr.control |
| Přehazovačka: | SHIMANO Cues U6000 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO Linkglide CS-LG300-10 (11-48T) |
| Řetěz: | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| Kliky: | PROWHEEL (30T) - délka 155 mm |
| Středové složení: | cartridge (115 mm) |
| Pedály: | plast |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
Více od značky Kellys
O značce Kellys
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































