Superior XF 9.6 Team Red Carbon / Matte Carbon celoodpružené horské kolo
Superior XF 9.6 Team je celoodpružené karbonové kolo navržené pro maximální výkon na nejnáročnějších XC tratích. Rám s progresivní geometrií, ověřený ve Světovém poháru, zajišťuje lepší stoupání i stabilitu v technických sjezdech Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Superior XF 9.6 Team je celoodpružené karbonové kolo navržené pro maximální výkon na nejnáročnějších XC tratích. Rám s progresivní geometrií, ověřený ve Světovém poháru, zajišťuje lepší stoupání i stabilitu v technických sjezdech. O tlumení se stará 120mm odpružení DT Swiss, které zvládne i náročný terén. Karbonová kola DT Swiss XRC 1700 SPLINE® kombinují nízkou hmotnost s vysokou odolností a komfortem. Bezdrátové elektronické řazení Shimano XT Di2 nabízí přesné a rychlé řazení bez kompromisů. Vhodné pro sportovní i závodní ježdění.
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Zdvih (tlumič): | 120 mm |
| Rám: | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Tlumič: | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SHIMANO XT SW-M8250-IR, Di2, 12-speed |
| Přehazovačka: | SHIMANO XT RD-M8250, Shadow Plus Design |
| Kazeta: | SHIMANO XT CS-M8200, 12-speed, 10-51T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Superior) |
Více od značky Superior
O značce Superior
Superior je český výrobce kol a elektrokol známý lehkými rámy, moderním designem a spolehlivým zpracováním. Nabízí ideální kombinaci kvality, výkonu a stylu pro každého cyklistu.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































