GT Aggressor 29" Comp horské kolo
Horské kolo 29" pro rekreační využití. Celý popis
GT Aggressor 29" je řada cenově dostupných horských kolo vhodných na rekreační využití.
CHARAKTERISTIKA
- pohodlná geometrie
- kotoučové brzdy
- přední vidlice se 80 mm zdvihu a zamykáním
- 29“ kola pro maximální prostupnost terénem a výbornou směrovou stabilitu
PROFIL JEZDCE
Rekreační cyklista hledající velkou univerzalitu, komfort a výkon.
| Rám | All new 6061 T6 Aluminum frame, Triple Triangle with floating seat stays, Forged drop-outs with disc brake mounts, Zero stack 1 1/8" head tube, 27.5/29" wheels |
| Vidlice | SR Suntour XCT, 80mm, Coil |
| Kliky | All Terra, 42/34/24 |
| Pedály | GT Slim Line Flat Pedal |
| Přesmykač | Shimano Tourney, 31.8 clamp |
| Přehazovačka | Shimano Tourney |
| Řazení | Shimano EF500 EZ Fire, 3x7 |
| Kazeta | Sunrace, 14-34, 7-speed |
| Řetěz | KMC Z51, 7-speed |
| Ráfky | WTB SX19, 32h |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA CompoundWTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA Compound |
| Náboje | Sealed Alloy Disc, QRSealed Alloy Disc, QR |
| Dráty | 14g |
| Brzdy | Tektro cable actuated mechanical disc, 160/160mm rotors |
| Brzdové páky | Tektro |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 700mm width |
| Představec | 6061 Alloy, 31.8, 8°, 90mm |
| Gripy | GT Statement2 |
| Hlavové složení | Semi Integrated, Sealed cartridge |
| Sedlo | GT MTB |
| Sedlovka | Alloy Micro Adjust, 15mm setback, 27.2 x 350mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | AGGRESSOR |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 80 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 3x7 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Hodnocení produktu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Jiří Kachlik, dne 21.7.2020 




S kolem jsem velmi spokojený! Za málo peněz hodně muziky ????
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































