GT Aggressor 29" Expert Microshift horské kolo
GT Aggressor 29" je řada cenově dostupných horských kolo vhodných na rekreační využití. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Aggressor 29" je řada cenově dostupných horských kolo vhodných na rekreační využití.
CHARAKTERISTIKA
- pohodlná geometrie
- kotoučové brzdy
- přední vidlice se 80 mm zdvihu a zamykáním
- 29“ kola pro maximální prostupnost terénem a výbornou směrovou stabilitu
| Rám | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Forged Drop-outs w/ Disc Brake Mounts, Zero Stack 1 1/8" Head Tube, 27.5/29" Wheels |
| Vidlice | SR Suntour XCM-DS, 80mm, Hydraulic Lockout and Preload, Coil |
| Kliky | ProWheel 42/34/24t |
| Pedály | GT Slim Line Flat Pedal |
| Přesmykač | microSHIFT FD-M20 |
| Přehazovačka | MicroSHIFT MEZZO M26L |
| Řazení | MicroSHIFT MEZZO TS39 |
| Kazeta | microSHIFT 12-32t, 8-speed |
| Řetěz | KMC Z8.3, 8-speed |
| Ráfky | WTB SX19, 32h |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA Compound |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Tektro M275 Hydro Disc, 160/160mm Rotor |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Představec | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | Semi-integrated, Sealed Cartridge |
| Sedlo | GT MTB |
| Sedlovka | GT All Terra Two Bolt Alloy |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































