GT Avalanche 27,5" Expert horské kolo
Hliníkový rám, hydraulické brzdy, řazení Sram, 27,5 kola. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Avalanche 27,5 Expert je nejvyšší řada kola vhodné pro rekreační jezdce i se závodními ambicemi. Pro jezdce, kteří hledají kolo postavené na velmi kvalitním rámu s patentovanými technologiemi od GT, kvalitními komponenty SRAM a vidlicí Rock shox
- Triple Triangle™ - Snižuje flexi zadní stavby, navyšuje živost kola, minimalizuje přenos vibrací.
- Progressive Geometry - více prostoru pro ovládání kola, lepší trakce při výjezdech, lepší ovládání ve sjezdu.
- Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT400 hydro s rotory o průměru 160/160 milimetrů se postarají o přesnou a jistou brzdnou sílu.
- Kvalitní hliníkové ráfky WTB ST i25 nalezneme pláště Vittoria Barzo se šířkou 2,25".
- pohodlí zaručí sedlo WTB Silverado sport.
- O řazení se stará lehká spolehlivá sada Sram SX Eagle 1x12s s moderním pojetím převodů a skvělým poměrem cena výkon.
- Přední odpružení zajišťuje značková vzduchová vidlice Rockshox Recon 120mm s ovládáním na řídítkách, vysokým výkonem a 15x100mm pevnou osou.
| Rám | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Internal Cable Routing, Dropper Post Routing, Boost 141 Forged Drop-outs w/ Disc Brake Mounts, Zero Stack Tapered 1 1/8"- 1.5" Head Tube, 27.5/29" Wheels |
| Vidlice | RockShox TBD |
| Kliky | SRAM SX Eagle Power Spline, 32T |
| Pedály | GT Slim Line Flat Pedal |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM Eagle 11-50, 12 Speed |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | WTB ST i25 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Pláště | Vittoria Barzo, 27.5/29 x 2.25", Wire Bead |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Shimano MT400 Hydro Disc, 160/160mm RT10 Rotors |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, Double-Butted, 15mm Rise, 9° Sweep, 5° Rise, 740mm Width |
| Představec | GT All Terra 3D Forged Alloy, 31.8, 7°, 80mm |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | Semi-integrated, Sealed Cartridge, Tapered |
| Sedlo | WTB Silverado Sport |
| Sedlovka | GT All-Terra Micro Adjust Alloy Seat Post, 30.9mm |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | AVALANCHE |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































