GT Avalanche 29" Comp horské kolo
Horské kolo 29" osazené komponenty Microshift 1x10. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Avalanche je řada cenově dostupných horských kol vhodných na sportovní využití. Jedná se o jeden z nejdéle vyráběných a nejprodávanějších modelů značky GT. Povedená geometrie, kvalitní hlinikový rám a spolehlivé osazení jsou zárukou zábavné sportovní jízdy.
- pohodlná geometrie
- hydraulické kotoučové brzdy
- odpružená vidlice se 100 mm zdvihu a zamykáním
- řazení Microshift 1x10
- 29“ kola pro maximální prostupnost terénem a výbornou směrovou stabilitu
| Rám | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Internal Cable Routing, Dropper Post Routing, Boost 141 Forged Drop-outs w/ Disc Brake Mounts, Zero Stack Tapered 1 1/8"- 1.5" Head Tube, 27.5/29" Wheels |
| Vidlice | SR Suntour XCM-DS, 100mm, Hydraulic Lockout and Preload adjust, Coil |
| Kliky | Prowheel Charm, 32T |
| Středové složení | Cartridge, Square Taper |
| Pedály | GT Slim Line Flat Pedal |
| Přehazovačka | microSHIFT ADVENT X RD-M6205GM |
| Řazení | MicroSHIFT XLE M850, 10-speed |
| Kazeta | Sunrace, 11-42, 10-speed |
| Řetěz | KMC X10, 10-speed |
| Ráfky | WTB SX19, 32h |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA Compound |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Tektro M275 Hydro Disc, 160/160mm Rotors |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Představec | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | Semi-integrated, Sealed Cartridge, Tapered |
| Sedlo | GT MTB |
| Sedlovka | GT All-Terra Micro Adjust Alloy Seat Post, 30.9mm |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































