GT Avalanche 29" Expert horské kolo
Horské kolo 29" vhodné na sportovní využití. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Avalanche je jeden z nejdéle vyráběných modelů značky GT. Špičkový hlinikový rám a geometrie podobná typu Zaskar je zárukou zábavné, sportovní jízdy. GT Avalanche je řada cenově dostupných horských kol vhodných na sportovní využití.
CHARAKTERISTIKA
- pohodlná geometrie
- hydraulické kotoučové brzdy
- přední vidlice se 100 mm zdvihu a zamykáním
- 29” kola
| Rám | All New 6061 T6 Aluminum Frame, w/ Triple Triangle™, Replaceable Derailleur Hanger, Disc Brake Mounts, and Zerostack tapered 1 1/8-1 1/2Head Tube, 27.5/29 Design |
| Tlumič | N/A |
| Vidlice | RockShox 30 Silver TK 27.5/29 Solo Air, 100mm Travel, Air Spring, w/ Rebound Adjust, 30mm Steel Uppers, PopLoc Remote Lockout, Tapered Alloy Steerer |
| Kliky | All-Terra VT-551, 36/22T 2pc crankset 24mm spinlde with external BB |
| Středové složení | Cartridge Sealed |
| Pedály | N/A |
| Přehazovačka | Shimano Deore, FD-M6025L, 2x10 |
| Řazení | Shimano Deore Shadow Plus, RD-M6000-GS |
| Kazeta | Sunrace CS-MS1, 11-40T, 10-Speed |
| Řetěz | KMC X10-1 |
| Ráfky | WTB STP i23 double wall TCS Tubeless compatible alloy rim, 32 hole |
| Pláště | WTB Ranger Comp, DNA Compound, 30tpi, 27.5/29x2.25" (F/R) |
| Náboje | (F) Alloy Centerlock Disc, w/ Quick Release, (R) Alloy Cassette Centerlock Disc, w/ Quick Release |
| Dráty | 14G Stainless |
| Brzdy | (F) Shimano BR-M365, Hydraulic Disc, W/ 160mm Rotor SM-RT30, (R) Shimano BR-M365, Hydraulic Disc, W/ 160mm Rotor SM-RT30 |
| Brzdové páky | Shimano Hydraulic Disc Brake Lever |
| Řídítka | All Terra Riser Bar, Double Butted, 710mm Width, 15mm Rise, 31.8mm Clamp |
| Představec | All Terra 1-1/8" Threadless, 3D Forged, 4-bolt w/ CNC face plate, 7° Rise, 31.8mm Clamp |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | Intergrated seal bearing, 1-1/8” UPPER + 1-1/2” LOWER |
| Sedlo | WTB Silverado Sport |
| Sedlovka | All Terra AL6061 w/ Forged Head |
| Ročník | 2018 |
| Platforma | AVALANCHE |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x10 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































