GT E-Force Current
Rám: eForce Alloy 29” Frame, 150mm Travel, Shimano STEPS Specific, Internal Battery, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount
Tlumič: RockShox Deluxe Select R, 185x55mm Trunnion, Debonair
Vidlice: SR Suntour Zeron 35, 150mm, Coil, 15x110
Motor: Shimano STEPS DU-E7000 250W
Řídící jednotka: Shimano E7 Display
Baterie: Shimano STEPS BT-E8035, 504W... Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
| Rám | eForce Alloy 29” Frame, 150mm Travel, Shimano STEPS Specific, Internal Battery, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount |
| Tlumič | RockShox Deluxe Select R, 185x55mm Trunnion, Debonair |
| Vidlice | SR Suntour Zeron 35, 150mm, Coil, 15x110 |
| Motor | Shimano STEPS DU-E7000 250W |
| Řídící jednotka | Shimano E7 Display |
| Baterie | Shimano STEPS BT-E8035, 504Wh |
| Nabíječka | Shimano EC-E6002 |
| Kliky | FSA CK-751, 165mm, 34T |
| Pedály | Not included |
| Přehazovačka | Shimano Deore M6000 |
| Řazení | Shimano Deore, 10-speed |
| Kazeta | Sunrace, 11-42, 10-speed |
| Řetěz | Shimano Deore, 10-speed |
| Ráfky | WTB STX i30 TCS, 32h, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Peformance, 29 x 2.6", Addix Compound, Tubeless Ready |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Shimano MT200 Hydro Disc, 180/180mm RT10 Rotors |
| Řídítka | GT All Terra Riser, 6061 Alloy, 15mm Rise, 8° Sweep, 4° Rise, 780mm Width |
| Představec | GT Alloy Stem, 31.8mm Clamp, 45mm Length |
| Gripy | GT STATEMENT LOGO |
| Hlavové složení | FSA No.42, Semi-integrated, Sealed Bearing, Tapered |
| Sedlo | WTB Silverado Sport |
| Sedlovka | TranzX Dropper, Internal Routing, 31.6 |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | E-FORCE |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































