GT Egrade Amp
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
| Rám | All New Grade Alloy 700c Frame, EnduRoad Triple Triangle Design feat. Floating Seatstays, Mahle Ebikemotion specific design, Internal Battery, Tapered Head Tube |
| Vidlice | GT Grade E-Carbon, 1.5" Tapered Carbon Steerer, Flat Mount Disc, 12x100 Thru-Axle |
| Motor | MAHLE ebikemotion X35+ 250W |
| Baterie | MAHLE ebikemotion X35 250Wh |
| Nabíječka | X35 Charger |
| Kliky | Shimano GRX, 40T |
| Středové složení | Shimano BSA RS500 |
| Pedály | Not included |
| Přehazovačka | Shimano GRX RX812 |
| Řazení | Shimano GRX600, 11-speed |
| Kazeta | Shimano XT, 11-42, 11-speed |
| Řetěz | KMC X11, 11-speed |
| Ráfky | Alloy Double Wall, 32h |
| Pláště | WTB Resolute TCS, 700 x 42, Tubeless Ready |
| Náboje | (F) Formula CRX-512, 12x100mm / (R) eBikemotion X35+ |
| Dráty | Stainless Steel, 13g |
| Brzdy | Shimano GRX 600 Hydro Disc, 160/160mm RT56 Rotors |
| Řídítka | GT Butted 6061 Alloy, 16° Flare Drop |
| Představec | GT 3D Forged Alloy, 31.8 |
| Gripy | GT Grip Bar Tape w/Gel, 3.5mm |
| Hlavové složení | 1.5" Lower to 1-1/8" Upper w/ Reducer, 25mm Alloy Top Cap |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow Sport |
| Sedlovka | Alloy Micro Adjust 27.2 x 350mm |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































