GT Egrade Bolt
Značka:
G61201M10/DTE-L
G61201M10/DTE-XL
Kód:
038675212824
038675219960
EAN:
2 - 3 dny
2 - 3 dny
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
| Rám | All New Grade Alloy 700c Frame, Mahle Ebikemotion specific design, Internal Battery, Tapered Head Tube |
| Vidlice | GT Grade E-Carbon, 1.5" Tapered Carbon Steerer, Flat Mount Disc, 12x100 Thru-Axle |
| Motor | MAHLE ebikemotion X35 250W |
| Baterie | MAHLE ebikemotion X35 250Wh |
| Nabíječka | X35 Charger |
| Kliky | Shimano GRX, 46/30 |
| Středové složení | Shimano BSA RS500 |
| Pedály | Not included |
| Přesmykač | Shimano RX400 |
| Přehazovačka | Shimano GRX, Shadow Plus |
| Řazení | Shimano GRX400, 10-speed |
| Kazeta | Shimano HG500, 11-34, 10-speed |
| Řetěz | KMC X10, 10-speed |
| Ráfky | Shining, 32h |
| Pláště | WTB Resolute Comp, 700 x 42, Tubeless Ready |
| Dráty | Stainless Steel, 13g |
| Brzdy | Shimano GRX 400 Hydro Disc, 160/160mmRT56 Rotors |
| Řídítka | GT Butted 6061 Alloy, 16° Flare Drop |
| Představec | GT All Terra 3D Forged Alloy, 31.8 |
| Gripy | GT Grip Bar Tape w/Gel, 3.5mm |
| Hlavové složení | 1.5" Lower to 1-1/8" Upper w/ Reducer, 25mm Alloy Top Cap |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow/ Sport, Steel Rails |
| Sedlovka | GT All Terra Two Bolt Alloy |
Parametry
| Určení (dle pohlaví): | pánské / unisex |
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































