GT Force Carbon Pro LE celoodpružené horské kolo
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
| Rám | Force Carbon 29" Frame, High Pivot LTS Suspension, 160mm Travel, Tube in Tube Cable Routing, BSA 73mm, Boost 12 x 148mm Thru-Axle, 230x65 Shock, ISCG05 |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Ultimate, 230x65mm |
| Vidlice | RockShox ZEB Ultimate, 170mm, 15x110mm Boost, 44mm Offset |
| Kliky | Truvativ Descendent 7K, Dub, 32t |
| Středové složení | SRAM DUB |
| Přehazovačka | SRAM X01 Eagle |
| Řazení | SRAM GX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM XG-1275, 10-52T |
| Řetěz | SRAM GX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | WTB KOM Trail i30, Tubeless ready |
| Pláště | (F) Maxxis Assegai, 29 x 2.5", 3C MaxxTerra, EXO+ Casing, Tubeless Ready / (R) Maxxis Minion DHR II, 29 x 2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ Casing, Tubeless Ready |
| Náboje | (F) Formula, 15x110mm / (R) SRAM MTH 746, 12x148mm |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | SRAM Code RSC Hydro Disc, 220/200mm Centerline Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 780mm, 30mm Rise |
| Představec | GT Alloy |
| Gripy | Fabric Funguy |
| Hlavové složení | FSA No. 57 |
| Sedlo | GT Scoop Shallow Sport |
| Sedlovka | Tranz X +Rad 31.6mm, Adjustable Height (S - 150mm, M - 170mm, L/XL - 200mm) |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































