GT Grade Carbon Elite gravel kolo
Karbonový rám, hydraulické brzdy, řazení Shimano GRX 2x10. Celý popis
Značka:
G11302M10/WGR-L
G11302M10/WGR-XL
Kód:
038675247895
038675247901
EAN:
2 - 3 dny
2 - 3 dny
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Grade je ikona, která před pár lety odstartovala gravel mánii. Pro sezónu 2024 přichází kompletně přepracovaný a opět stanovuje standardy této kategorie.
- karbonový rám, Triple Triangle, Floating Seatstays, pevná osa 12x142 mm.
- celokarbonová vidlice, pevná osa 12x100 mm.
- průchodnost pro pláště do rozměru 700x42C / 650Bx47 (standardně jsou osazeny pláště 700x40C).
- sada Shimano 2x10.
- hydraulické kotoučové brzdy Shimano GRX 400.
| Rám | Grade Carbon Frame, Triple Triangle Design feat. Floating Seatstays, Internal Cable Routing, 12x142 Thru Axle, Flat Mount Disc (160mm), Tapered 1.5 Headtube, Di2 and Dropper Compatible, Threaded BB |
| Vidlice | Grade Carbon Fork, 1.5 Tapered Carbon Steerer, Internal Cable Routing, 12x100 Thru Axle, Flat Mount Disc (160mm) |
| Kliky | Shimano GRX RX6001, 46/30 |
| Středové složení | Shimano RS500 |
| Přesmykač | Shimano GRX RX-400 |
| Přehazovačka | Shimano GRX RX400, Shadow Plus |
| Řazení | Shimano GRX 400 2x10 |
| Kazeta | Shimano HG5001, 11-34, 10-speed |
| Řetěz | KMC X10, 10-speed |
| Ráfky | WTB ST i23 TCS 2.0, 28h, Tubeless Ready |
| Pláště | WTB Vulpine TCS Light, 700x40c, Dual DNA Compound, TCS Aramid Bead |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Shimano GRX 400 Hydro Disc, 160/160mm RT30 Rotors |
| Řídítka | GT DropTune RS, Alloy, 16° Flare |
| Představec | GT 3D Forged SL Alloy, 31.8 |
| Gripy | GT Gravel Grip Premium Tape |
| Hlavové složení | FSA No.42 ACB |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Sedlovka | GT Alloy, 27.2 x 350mm (44-58), 400mm (61) |
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































