GT Grade Expert gravel bike
Gravel kolo s Al rámem osazené sadou Shimano 105. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Grade je ikona, která před pár lety odstartovala gravel mánii. Pro sezónu 2020 přichází kompletně přepracovaný a opět stanovuje standardy této kategorie.
- Al rám, dvakrát zeslabovaný, Triple Triangle, Floating Seatstays, pevná osa 12x142 mm
- celokarbonová vidlice, pevná osa 12x100 mm
- průchodnost pro pláště do rozměru 700x42C / 650Bx47 (standardně jsou osazeny pláště 700x37C)
- sada Shimano 105 2x11
- mechanické kotoučové brzdy Tektro
| Rám | All New Grade Alloy 700c/650b Frame, EnduRoad Triple Triangle Design feat. Floating Seatstays, 12x142 Thru Axle, Flat Mount Disc (160mm), Tapered Headtube, External Dropper Compatible, BSA 73mm |
| Vidlice | All-New Grade Carbon fork with tapered carbon steerer, 12x100 Thru Axle, Flat Mount Disc (160mm), pannier and fender compatible |
| Kliky | FSA Vero Pro 48/32 |
| Pedály | GT Plastic OPC Body |
| Přesmykač | Shimano 105, braze-on |
| Přehazovačka | Shimano 105 GS |
| Řazení | Shimano 105, 2x11 |
| Kazeta | Shimano 105, 11-34, 11-speed |
| Řetěz | KMC X11, 11-speed |
| Ráfky | WTB ST i23 TCS, 28h, tubeless ready |
| Pláště | WTB Riddler TCS Light, 700 x 37c, tubeless readyWTB Riddler TCS Light, 700 x 37c, tubeless ready |
| Náboje | Formula, 12x100Formula, 12x142 |
| Dráty | 14g Stainless steel |
| Brzdy | Tektro mechanical disc, 160/160mm rotors |
| Brzdové páky | Shimano 105 |
| Řídítka | GT DropTune RS, alloy, 16° flare |
| Představec | 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Gripy | Velo Cork, 3mm |
| Hlavové složení | FSA NO. 44, Integrated, Sealed Bearing |
| Sedlo | GT Grade saddle, steel rails |
| Sedlovka | 6061 Alloy Micro Adjust, 15mm offset, 27.2 x 300mm (44cm), 350mm (48-58cm), 400mm (61cm) |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | GRADE |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x11 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 28" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
| Určení (dle pohlaví): | pánské / unisex |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.








































