GT La Bomba Dirt jump
Pevný ocelový rám, zadní kotoučová brzda, odpružená vidlice, single speed Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Horské Freestyle MTB kolo GT La Bomba představuje model v nabídce kol určeným pro Street, Park a Dirt. je postavena na pevném a lehkém Alu rámu. Řada Dirt Jumper je postavena tak, aby byla štětcem na plátně. Vyberte si plátno a nezapomeňte na styl.
| Rám | 6061 Aluminum, Threaded BB, Disc Brake Mount, Integrated 1-1/8"-1.5" Taper H/T, 3/8" Dropout w/ Integrated Chain Tensioners |
| Vidlice | RST Dirt-T, 26" AL Lowers, Cr-Mo Steel, 100mm Travel, Cr-Mo Stanchion Black |
| Kliky | GT Power Series Cr-Mo 3pc., 170mm Arms, 19mm x 8T Cr-Mo Spindle, GT 25T Steel Chainwheel |
| Pedály | GT Mini Size Platform, PP Material |
| Řetěz | KMC HL1 Wide |
| Ráfky | Alloy Double Wall, 32h |
| Pláště | Kenda 3-Sixty 2.35" |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Promax Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Brzdové páky | Alloy, 2 Finger |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT All Terra 3D Forged Alloy, 31.8 |
| Gripy | GT Super Soft 155mm Single Compound w/ GT Removable Plug |
| Hlavové složení | 1-1/8"-1.5" Taper Integrated Design, 45X45 Degree Sealed Bearings |
| Sedlo | GT Pivotal Slim Padded |
| Sedlovka | Alloy Pivotal 27.2 x 200mm |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | LA BOMBA |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | ocel CrMo |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x1 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 26" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































