GT Sensor 29" Carbon Pro LE
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
| Rám | Sensor Carbon 29” Frame, 140mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, UDH, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Ultimate RC2T, 185 x 55mm, Hi/Lo Speed Compression Adjust |
| Vidlice | RockShox Lyrik Ultimate RC2, 150mm, Charger 3, Debonair+ w/ ButterCups, 2-Pos Adjust, 44mm Offset |
| Kliky | Truvativ Descendent 6K, Dub, 32T |
| Středové složení | SRAM DUB BSA |
| Přehazovačka | SRAM X01 Eagle |
| Řazení | SRAM GX Eagle, 12-Speed |
| Kazeta | SRAM XG-1275, 10-52T |
| Řetěz | SRAM GX Eagle, 12-Speed |
| Ráfky | WTB KOM Trail i30, 32h, Tubeless Ready |
| Brzdy | SRAM G2 RSC Hydro Disc, 200/180mm Centerline Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy, 31.8mm Clamp, 35mm Length |
| Gripy | GT MTB |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Sedlovka | TranzX +Rad, 31.6mm, Adjustable Height (S - 150mm, M - 170mm, L/XL - 200mm) |
| * | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Ročník | 2022 |
| Platforma | SENSOR CARBON G2 |
| Hmotnost | Hmotnosti kol se neudávají, protože neexistuje jednotný standard vážení. Vždy doporučujeme nechat si kolo zvážit v dané specifikaci na prodejně a porovnávat s reálnou hmotností kol jiných značek. |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































