GT Sensor 29" Sport celoodpružené kolo
Celoodpružené kolo se zdvihem 130/130 mm a koly 29". Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Sensor 29" je univerzální trailbike který vám dovolí jet opravdu rychle směrem nahoru i dolů.
GT vrací zpět do hry svůj legendární systém odpružení LTS, ovšem po patřičné modernizaci. LTS - Linkage Tuned Suspension - platforma, kterou lze naladit na kola všech kategorií a zdvihů. Co to znamená pro jezdce? Lepší výkon při brzdění, pohlcování rázů, navýšení trakce, větší jistota a větší zábava.
Profil jezdce
Cyklista preferující jízdu v terénu a na hravých trailech, GT Sensor ovšem bez problému zvládne i celodenní vyjíždku nebo hobby maraton.
Klíčové vlastnosti
- Alu rám LTS
- 29" kola
- 130/130mm zdvihu
- Odnímatelné a vyměnitelné ISCG05 úchyty.
- Moderní metrické míry tlumičů s uchycením Trunnion
- Kompatibilita s pružinovými tlumiči
- Závitové středové složení
- Čepy LockR
- Zadní náboj ve standardu Boost 148
- Místo pro cyklistickou láhev
| Rám | Sensor Alloy 29” Frame, 130mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x50mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | X-Fusion 02 Pro RL, 185x50mm, Rebound and Lockout, Metric Trunnion |
| Vidlice | RockShox Recon RL, 140mm, DebonAir, 15x110mm, tapered steerer, 42mm offset |
| Kliky | SRAM SX Eagle, 30T, 170mm(S-L), 175mm(XL) |
| Pedály | Not Included |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM SX Eagle, 11-50, 12-speed |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | Alex MD27, 32h, tubeless ready |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 29 x 2.25", DNA CompoundWTB Ranger Comp, 29 x 2.25", DNA Compound |
| Náboje | Formula 15x110Formula 12x148 w/ HG driver 12x148 |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Tektro M285 hydro disc, 180/180mm rotors |
| Brzdové páky | Tektro M285 |
| Řídítka | GT Alloy riser bar, 15mm rise, 780mm width |
| Představec | GT All Terra 3D Forged Alloy, 31.8, 6° |
| Gripy | GT Statement2 |
| Hlavové složení | FSA NO.42, Semi Integrated, Sealed Bearing, Tapered |
| Sedlo | WTB Silverado Sport, steel rails |
| Sedlovka | All Terra 2-bolt, 34.9 x 400mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | SENSOR |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































