GT Street Performer Heritage 29'' BMX kolo
Heritage - řada retro kol vzdává hold freestylovým kořenům značky GT. Ať už se chystáš cestovat časem k počátkům freestylu, nebo jen trénovat své dovednosti, je pro Tebe řada kolo GT Street Performer Heritage jako stvořené. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Heritage - řada retro kol vzdává hold freestylovým kořenům značky GT. Ať už se chystáš cestovat časem k počátkům freestylu, nebo jen trénovat své dovednosti, je pro Tebe řada kolo GT Street Performer Heritage jako stvořené.
| Rám | GT 86' Pro Performer Design, 100% Cr-Mo, DT Gusset, MID BB, Inverted Seat Stay V-Brake, Integrated 1-1/8" H/T w/ Removable Rotor Tabs, 2.5" Tire Clearance |
| Vidlice | GT 86' Pro Performer Design, 100% Cr-Mo 2pc. Steerer, 31.8 O.D. Blades, 3/8" Axle Dropouts |
| Kliky | GT Power Series Cr-Mo 3pc., 170mm Arms, 19mm x 8T Cr-Mo Spindle, GT 36T Steel Chainwheel |
| Pedály | GT Low Profile FS Platform Design, PP Material, Boron Axle |
| Kazeta | 16T Freewheel |
| Řetěz | KMC S1 |
| Ráfky | Alloy Double Wall, 36h |
| Pláště | GT Smoothie 29 x 2.5"GT Smoothie 29 x 2.5" |
| Náboje | Alloy Body, Sealed Bearings 3/8" Axle, 36h, 15mm NutAlloy Flip Flop Thread-On Body, Sealed Bearings Cr-Mo 3/8" Axle, 36h, 15mm Nut |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Promax P-1 Aluminum V-Brake w/ Soft Compound Pad |
| Brzdové páky | Alloy |
| Řídítka | GT OG Cruise Control 4pc. 100% Cr-Mo, 7.875"H x 31.5"W, 5°Up, 9° Back |
| Představec | GT Front Load, 1-1/8", Cold Forged Cap, 10mm Rise, 40mm |
| Gripy | GT Super Soft Flanged 155mm Single Compound w/ GT removable plug |
| Hlavové složení | 1 1/8" Integrated Design, 45X45 Degree Sealed Bearings |
| Sedlo | GT Cruise Control Railed |
| Sedlovka | Alloy Micro Adjust 25.4 x 300mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | HERITAGE STREET PERFORMER |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































