GT Zaskar 29" Carbon Comp horské kolo
Karbonový rám, hydraulické kotoučové brzdy, 29" kola, řazení Sram Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Zaskar Carbon Comp je vytvořen pro jezdce, kteří preferují jednoduchost a schopnosti hardtailu, ale také mašinu pro agresivní jízdu, která posune jejich dovednosti na novou úroveň.
| Rám | Zaskar Carbon 29” Frame, F.O.C™ Carbon, Triple Triangle™ Frame Construction, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, BB92 |
| Vidlice | RockShox Recon TBA RL, 100mm, 15x110 Boost, Remote Lockout, Maxle Lite, 51mm Offset |
| Kliky | SRAM SX Eagle DUB, 34t |
| Pedály | Not included |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM SX Eagle, 11-50, 12-speed |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | WTB ST i21 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Pláště | Vittoria Barzo, 27.5/29 x 2.25", Wire Bead |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | SRAM Level Hydro Disc, 160/160mm Centerline Rotors |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, Double-Butted, 15mm Rise, 7° Rise, 760mm Width |
| Představec | GT All Terra 3D Forged Alloy, 31.8, 7°, 80mm |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | FSA No.42E, Integrated |
| Sedlo | WTB Silverado Sport |
| Sedlovka | GT All Terra Micro Adjust, 6061 Alloy, 31.6 x 400mm |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | ZASKAR |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































