GT Zaskar 29" Carbon Expert horské kolo
Karbonový rám, 29" kola, hydraulické brzdy, řazení Sram Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Zaskar 29" Carbon Expert je hardtail s karbonovým rámem a 29" koly vhodný pro závodní nasazení. Pro výkonnostní jezdce, kteří chtějí rychlé a lehké závodní kolo.
- 29" kola.
- karbonový rám F.O.C.™ Triple Triangle.
- dostatečně lehký pro závodní nasazení, dostatečně odolný pro vše ostatní.
- řazení Sram 1x12.
| Rám | Zaskar Carbon 29” Frame, F.O.C™ Carbon, Triple Triangle™ Frame Construction, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, BB92 |
| Vidlice | RockShox Sid TBA RL, 100mm, 15x110 Boost, Remote Lockout, Maxle Ultimate, 44mm Offset |
| Kliky | Truvativ Stylo 6K, DUB, 34t |
| Pedály | Not included |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle |
| Řazení | SRAM GX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM GX Eagle, 12 speed |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | Stan's NoTubes Crest S1, 32h, Tubeless Ready |
| Pláště | Vittoria Barzo, 29 x 2.25", TNT G+, Tubeless Ready |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | SRAM Level TL Hydro Disc, 160/160mm Centerline Rotors |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, Double-Butted, 15mm Rise, 7° Rise, 760mm Width |
| Představec | GT All Terra 3D Forged Alloy, 31.8, 7°, 80mm |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | FSA No.42E, Integrated |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow/ Elite, Cr-Mo Rails |
| Sedlovka | GT All Terra Micro Adjust, 6061 Alloy, 31.6 x 400mm |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | ZASKAR |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































