GT Zaskar Lt 29" Comp
Značka:
G26303M10/JDE-M
G26303M10/JDE-L
G26303M10/JDE-XL
Kód:
038675255067
038675255074
038675255081
EAN:
2 - 3 dny
2 - 3 dny
2 - 3 dny
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
| Rám | Zaskar LT 29” Frame, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, SRAM UDH |
| Vidlice | SR Suntour XCR34, 130mm, Coil, 15x110mm |
| Kliky | Prowheel Charm, 30T |
| Středové složení | Prowheel |
| Přehazovačka | MicroSHIFT Advent-X |
| Řazení | MicroSHIFT Advent X, 10-speed |
| Kazeta | MicroSHIFT, 11-48, 10-speed |
| Řetěz | KMC X10, 10-speed |
| Ráfky | WTB STX i25, 32h |
| Pláště | Maxxis Rekon, 29 x 2.4", Wire 60TPI ExoMaxxis Rekon, 29 x 2.4", Wire 60TPI Exo |
| Náboje | Formula, 15x110mmFormula, 12x148mm |
| Brzdy | Tektro M275 Hydro Disc, 180/180mm Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 20mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy, 45mm |
| Gripy | GT MTB |
| Hlavové složení | FSA No.42E, Integrated |
| Sedlo | GT MTB |
| Sedlovka | TranzX Dropper, Internal Routing, 31.6mm |
| * | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
| Platforma | ZASKAR LT G2 |
| Hmotnost | Hmotnosti kol se neudávají, protože neexistuje jednotný standard vážení. Vždy doporučujeme nechat si kolo zvážit v dané specifikaci na prodejně a porovnávat s reálnou hmotností kol jiných značek. |
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































