Haibike Alltrack 6 27.5 MTB elektrokolo
MTB elektrokolo vybavené motorem Yamaha PW-S2 75 Nm a baterií 720 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
Po cestě nebo po trailu? Do kopce nebo sjezd? S elektrokolem Haibike Alltrack nemusíte hledat kompromis, protože je to univerzál. Se zdvihem vidlice 120 mm, ostrými kotoučovými brzdami, koly 27.5" s výbornou obratností a výkonným motorem Yamaha PW-S2 s tenkou, integrovanou 720 Wh baterií si budete užívat spousty zábavy na stezce i mimo ni. Dobrodružství čeká!
- středový motor Yamaha PW-S2, 75 Nm, 25 km/h
- integrovaná baterie Yamaha InTube 720Wh
- displej Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD
- kola o průměru 27.5"
- robustní vidlice SR Suntour XCM34 NLO DS 120mm
- sada Sram NX 1x11
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Rám: | Haibike aluminium 6061, 27.5" |
| Vidlice: | SR Suntour XCM34 NLO DS, ocelová pružina/olej, 120mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Řazení: | Sram NX, 11 Speed |
| Přehazovačka: | Sram NX |
| Kazeta: | Sram PG1130, 11-42 zubů |
| Řetěz: | Sram NX |
| Pedály: | Freeridepedal , Aluminium, with Reflector, |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































