Haibike Alltrack 6 29 elektrokolo
MTB elektrokolo vybavené motorem Yamaha PW-S2 75 Nm a baterií 720 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
Po cestě nebo po trailu? Do kopce nebo sjezd? S elektrokolem Haibike Alltrack nemusíte hledat kompromis, protože je to univerzál. Se zdvihem vidlice 120 mm, ostrými kotoučovými brzdami, koly 29" s výbornou prostupností v terénu a výkonným motorem Yamaha PW-S2 s tenkou, integrovanou 720 Wh baterií si budete užívat spousty zábavy na stezce i mimo ni. Dobrodružství čeká!
- středový motor Yamaha PW-S2, 75 Nm, 25 km/h
- integrovaná baterie Yamaha InTube 720Wh
- displej Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD
- kola o průměru 29"
- robustní vidlice SR Suntour XCM34 NLO DS 120mm
- sada Sram NX 1x11
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
| Motor | Yamaha Yamaha PW-S2, 75 Nm, 25km/h |
| Baterie | Yamaha InTube 720Wh |
| Nabíječka | Yamaha |
| Displej | Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD, 7 functions |
| Rám | Haibike aluminium 6061, 27.5" |
| Vidlice | SR Suntour XCM34 NLO DS, ocelová pružina/olej, 120mm |
| Převodník | Steel, 38 teeth |
| Přehazovačka | Sram NX |
| Řazení | Sram NX, 11 Speed |
| Kazeta | Sram PG1130, 11-42 zubů |
| Řetěz | Sram NX |
| Brzdy | Shimano, MT410, 180 mm, 2-piston disc brake |
| Náboj přední | Alu hub, Centerlock |
| Náboj zadní | Alu hub, Centerlock |
| Ráfky | Rodi, Tryp 30, with eyelets, hollow rim, Aluminium |
| Pláště | Schwalbe, Nobby Nic Performance, 65-622, 29" x 2.6" |
| Pedály | Freeridepedal , Aluminium, with Reflector, |
| Gripy | XLC, MTB grips |
| Řidítka | XLC, Topflat, 720 mm |
| Představec | XLC, Alu, A-head |
| Hlavové složení | Feimin, A-Head Tapered, Ball bearing |
| Sedlovka | XLC, Aluminium, Patent, 31.6 mm |
| Sedlo | XLC, MTB |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































