Haibike AllTrail 5 celoodpružené elektrokolo
Celoodpružené elektrokolo s motorem Yamaha PW-S2 (75 Nm) a baterií 720 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
Celoodpružené kolo Haibike AllTrail 3 nabízí pohodlí, dlouhý dojezd a potřebnou trakci v terénu.
- mullet, přední kolo 29", zadní 27,5"
- spolehlivý motor Yamaha PW-S2 je zárukou optimální podpory
- 720 Wh baterie zajistí dostatečný dojezd i na delších cestách
- spolehlivé odpružení RockShox
- sada Sram NX 1x11
- výkonné čtyřpístkové brzdy TRP
- celková přípustná nosnost 150 kg
- nabíječka: Fast Charger 4A
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 140 mm |
| Zdvih (tlumič): | 140 mm |
| Rám: | Haibike aluminium 6061, Tapered Head Tube, 29", 140mm |
| Vidlice: | RockShox, 35 Silver, Steel spring, zdvih 140 mm, Aluminium steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm thru-axle Boostt |
| Tlumič: | RockShox, Deluxe Select+, Air |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Řazení: | Sram NX |
| Přehazovačka: | Sram NX |
| Kazeta: | Sram PG1130 |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































