Haibike Alltrail 6 29 celoodpružené elektrokolo
Celoodpružené elektrokolo s motorem Yamaha PW-ST (75 Nm) a baterií 720 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
Celoodpružené elektrokolo Haibike Alltrail 7 29 vybavené motorem motorem Yamaha PW-X3 a baterií 720 Wh
- kola 29"
- zdvih 140 mm vpředu i vzadu
- spolehlivý motor Yamaha PW-S2 75 Nm
- 720 Wh baterie zajistí dostatečný dojezd i na delších cestách
- vidlice RockShox, 35 Gold RL Air 140 mm
- tlumič RockShox, Deluxe Select Plus, Air, Trunnion Mount
- sada Shimano Deore M6100 1x12
- výkonné čtyřpítskové brzdy Shimano MT420
Hybridní technologie:
Motor: Yamaha PW-ST, 75 Nm, 25km/h
Ovládací jednotka: Yamaha Side Switch
Displej: Yamaha Side Switch
Baterie: InTube 720 Wh
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 140 mm |
| Zdvih (tlumič): | 140 mm |
| Rám: | Haibike aluminium 6061, Tapered Head Tube, 29", 140mm |
| Vidlice: | RockShox, 35 Gold RL, Air, 140 mm, boost |
| Tlumič: | RockShox, Deluxe Select Plus, Air, Trunnion Mount |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | Shimano Deore M6100 1x12 |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M6100 |
| Kazeta: | Shimano M6100, 10 - 51 teeth |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































