Haibike Hardnine 5 MTB elektrokolo
MTB elektrokolo vybavené motorem Bosch Performance Line a baterií 500 Wh. Celý popis
Po cestě nebo po trailu? Do kopce nebo sjezd? S elektrokolem Haibike Hardnine 5 nemusíte hledat kompromis, protože je to univerzál. Se zdvihem 120 mm, ostrými kotoučovými brzdami, koly 29" s výbornou prostupností v terénu a výkonným motorem Bosch Performance s tenkou, integrovanou 500 Wh baterií si budete užívat spousty zábavy na stezce i mimo ni. Dobrodružství čeká!
- středový motor Bosch Performance Line, 65 Nm, 25 km/h
- integrovaná baterie Bosch PowerTube 500 Wh
- displej Bosch Purion
- kola o průměru 29"
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
| Motor | Bosch Performance Line, 65Nm, 25km/h |
| Baterie | Bosch PowerTube 500Wh |
| Nabíječka | Bosch compact charger 2A |
| Displej | Bosch Purion |
| Rám | Haibike aluminium 6061, 29" |
| Vidlice | SR Suntour, XCM32 Boost 120 mm |
| Převodník | Steel, 38 teeth |
| Přehazovačka | Shimano, Alivio M3100 |
| Řazení | Shimano, Alivio M3100, Trigger switch, 9 Speed |
| Kazeta | Shimano, HG200, 11 - 36 teeth |
| Řetěz | KMC, e9S |
| Brzdy | Tektro, M275, 180 mm, 2-piston disc brake |
| Náboj přední | Haibike, Alu Nabe, 6-bolt standard |
| Náboj zadní | Haibike, Alu Nabe, 6-bolt standard |
| Ráfky | Schürmann, Yak25, with eyelets, hollow rim, Aluminium |
| Pláště | WTB, Ranger Comp, 55-622, 29" x 2.30" |
| Pedály | Freeridepedal , Aluminium, with Reflector, |
| Gripy | Haibike, MTB grips |
| Řidítka | XLC, Topflat, 720 mm |
| Představec | XLC, Alu, A-head |
| Hlavové složení | Feimin, A-Head Tapered, Ball bearing |
| Sedlovka | XLC, Aluminium, Patent, 31.6 mm |
| Sedlo | XLC, MTB |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x9 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Hodnocení produktu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Ověřený zákazník, dne 1.5.2024 




První dojmy: slušný dojezd při mix využití podpory cca 85 km na 500Wh baterií, přirozený pocit z jízdy, dobrý poměr cena/výkon , elektrokolo pro běžné využití
- Motor Bosch Performance Line
- Dobrý dojezd
- Přirozený pocit z jízdy
- Emtb režim přípomoci
- Pružinová vidlice bez možnosti uzamčení
- Titěrné zámečky na umělohmotném krytu baterie
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































