Haibike Hardseven 9 MTB elektrokolo
MTB elektrokolo vybavené motorem Bosch Performance CX GEN4 a baterií 625Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
Ať chcete vyjet na dlouhou cestu s krátkými úseky po stezkách, dát pár koleček po práci nebo jen do práce dojíždět Hardseven 9 je tou pravou volbou. Se zdvihem 120 mm, ostrými kotoučovými brzdami, koly 27,5" s výbornou prostupností v terénu a výkonným motorem Bosch Performance CX GEN4 s tenkou, integrovanou 625 Wh baterií si budete užívat spousty zábavy na stezce i mimo ni. Dobrodružství čeká!
- středový motor Bosch Performance CX GEN4, 85Nm, 25 km/h
- integrovaná baterie Bosch PowerTube 625Wh
- Bosch, Purion
- kola o průměru 27,5"
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
| Motor | Bosch Performance CX GEN4, 85Nm, 25km/h |
| Baterie | Bosch PowerTube 625Wh |
| Nabíječka | Bosch compact charger 2A |
| Displej | Bosch, Purion |
| Rám | Haibike, HardSeven Gen4 i625, Aluminium 6061 |
| Vidlice | RockShox 35 Silver, Steel spring, 120 mm |
| Převodník | Steel, 38 teeth |
| Přehazovačka | Shimano, Deore M5100 |
| Řazení | Shimano, Deore M5100, Trigger switch, 11 Speed |
| Kazeta | Shimano, M5100, 10 - 51 teeth |
| Řetěz | KMC, X11e |
| Brzdy | Shimano, MT401, Aluminium, Hydraulic disc brakes |
| Náboj přední | Shimano, MT400-B, Centerlock |
| Náboj zadní | Shimano, MT400-B, Centerlock |
| Ráfky | Rodi, Tryp 35, with eyelets, hollow rim, Aluminium |
| Pláště | Schwalbe, Nobby Nic Performance, 70-584, 27.5" x 2.8" |
| Pedály | Freeridepedal , Aluminium, with Reflector |
| Gripy | Haibike, MTB grips |
| Řidítka | Haibike Components, TheBar + Topflat, 720 mm |
| Představec | Haibike Components TheStem ++ |
| Hlavové složení | Feimin, A-Head Tapered, Aluminium, Cartridge |
| Sedlovka | Haibike Components, TheSeatpost ++, Aluminium, Patent, 34.9 mm |
| Sedlo | XLC, MTB |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































