Haibike Trekking 4 High trekingové elektrokolo
Trekingové elektrokolo vybavené motorem Yamaha PW-ST System a baterií 630 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
S modelem Trekking 4 High máte k dispozici skutečně všestranného pomocníka, který vás pohodlně dopraví do jakéhokoli cíle. Vysoce kvalitní komponenty jsou zárukou maximální radosti z jízdy.
- středový motor Yamaha PW-S2 System, 75Nm, 25km/H
- integrovaná baterie InTube 720 Wh
- displej Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD, 7 functions
- kola o průměru 27.5"
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
- přední světlo herrman H-Black MR-go, zadní Axa Juno Ebike
- blatníky Curana Apollo 70 Alu
- stojánek Ursus Mooi
| Motor | Yamaha PW-S2 System, 75Nm, 25km/H |
| Baterie | InTube 720 Wh |
| Nabíječka | Fast Charger 4A |
| Displej | Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD, 7 functions |
| Rám | Haibike, Aluminium 6061, Yamaha InTube 720, HD Interface, Aluminium 6061 |
| Vidlice | SR Suntour, XCM32 ATB DS LO, Steel spring, travel= 100 mm, Aluminium steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, QR 100mm |
| Převodník | Steel, 38 teeth |
| Přehazovačka | Shimano Deore M6250 nebo Microshift Advent |
| Řazení | Shimano M9505 nebo Microshift Advent |
| Kazeta | Shimano, CSM4100, 11 - 42 teeth |
| Řetěz | KMC, X10 |
| Brzdy | Shimano MT200, kotouče SM-RT30 180 mm |
| Náboj přední | Shimano Centerlock |
| Náboj zadní | Alu Hub, Centerlock |
| Ráfky | Schürmann, Yak25, With Eyelets, Double Wall, Aluminium |
| Pláště | Continental Ruban Reflex, 27.5 x 2.30" |
| Pedály | VP, E461, Aluminium, with Reflector |
| Gripy | XLC, Comfort bo3 |
| Řidítka | XLC |
| Představec | XLC Alu, A-head |
| Hlavové složení | Feimin, A-Head Tapered, Ball bearingCane Creek, Viscoset, Aluminium |
| Sedlovka | Aluminium Patent 34.9 mm |
| Sedlo | Selle Roayal Essenza |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.








































