Haibike Trekking 4 Mid trekingové elektrokolo
Trekingové elektrokolo vybavené motorem Yamaha PW-TE a baterií 500 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
Haibike Trekking 4 Mid má mimořádně pohodlnou geometrii rámu pro snadné nasedání a je dobře vybaven pro delší cesty. S extra sníženým rámem je nasedání a sesedání velmi pohodlné a bezpečné. Je vybavené nosičem, osvětlením, blatníky a bočním stojanem. S motorem Yamaha PW-TE, odpruženou vidlicí SR Suntour, řazením Shimano Altus M2000 a 27,5'' koly si užijete příjemnou jízdu po celý den. Dobrodružství čeká!
- středový motor Yamaha PW-TE, 60 Nm, 25 km/h
- integrovaná baterie Yamaha InTube 500 Wh
- displej Yamaha Side Switch
- kola o průměru 27.5"
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
| Motor | Yamaha PW-TE, 60Nm, 25 km/h |
| Baterie | Yamaha InTube 500 Wh |
| Nabíječka | Bosch compact charger 2A |
| Displej | Yamaha Side Switch |
| Rám | Haibike, Trekking Yamaha i500/i400, Aluminium 6061 |
| Vidlice | SR Suntour NEX E25, air, 63 mm |
| Převodník | Aluminium, 36 teeth |
| Přehazovačka | Shimano, Altus M2000 |
| Řazení | Shimano, Alivio M3100, Trigger switch, 9 gears |
| Kazeta | Shimano HG200, 11-36 teeth |
| Řetěz | KMC, e9S |
| Brzdy | Alhonga, HT474, aluminium, 180mm / 180mm |
| Náboj přední | Haibike, TheHub ++, 6-bolt standard |
| Náboj zadní | Haibike, TheHub ++, 6-bolt standard |
| Ráfky | Schürmann, Yak25, With Eyelets, Double Wall, Aluminium |
| Pláště | Continental, Contact Urban, 55-584, 27.5 x 2.2 inch |
| Pedály | VP, E461, Aluminium, with Reflector |
| Gripy | XLC, Comfort bo3 |
| Řidítka | XLC, Topflat, 720 mm |
| Představec | XLC Alu, A-head |
| Hlavové složení | Feimin, A-Head Tapered, Ball bearingCane Creek, Viscoset, Aluminium |
| Sedlovka | XLC, Aluminium, Patent, 31.6 mm |
| Sedlo | Selle Royal, Wave |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 63 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x9 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.








































