Haibike Trekking 6 Cross Low trekingové elektrokolo
Trekingové elektrokolo vybavené motorem Yamaha PW-ST System a baterií 630 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
S modelem Haibike Trekking 6 Cross Low máte k dispozici skutečně všestranného pomocníka, který vás pohodlně dopraví do jakéhokoli cíle. Skvěle kombinuje pohodlí městského elektrokola a schopnosti v těžším terénu jako horské elektrokolo. Extra nízký nástup usnadňuje nastupování a vystupování a optimální těžiště zajišťuje stabilitu a bezpečnost.
- středový motor Yamaha PW-ST System, 70Nm, 25km/H
- integrovaná baterie InTube 630 Wh
- displej Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD, 7 functions
- kola o průměru 27.5"
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
| Motor | Yamaha PW-ST System, 70Nm, 25km/H |
| Baterie | InTube 630 Wh |
| Nabíječka | Fast Charger 4A |
| Displej | Yamaha, Side Switch, 1.7" LCD, 7 functions |
| Rám | Haibike, Aluminium 6061, Yamaha InTube 630, HD Interface, Aluminium 6061 |
| Vidlice | SR Suntour, XCM32 ATB NLO DS, Steel spring, 80 mm travel, Aluminium |
| Převodník | Steel, 38 teeth |
| Přehazovačka | Shimano Cues U6000 |
| Řazení | Shimano Cues U6000 1x10 |
| Kazeta | Shimano Cues LG300-10, 11-48 zubů |
| Řetěz | Shimano CN-LG500 |
| Brzdy | Tektro T275, hliník, 180mm / 180mm |
| Náboj přední | Alu hub |
| Náboj zadní | Alu Nabe, 6-bolt standard |
| Ráfky | Schürmann, Yak25, With Eyelets, Double Wall, Aluminium |
| Pláště | Continental Ruban, 54-584, reflexní pruhy |
| Pedály | VP, E461, Aluminium, with Reflector |
| Gripy | XLC, Comfort bo3 |
| Řidítka | Ergoriser, oversize, 720 mm |
| Představec | XLC Alu, A-head |
| Hlavové složení | Feimin, A-Head Tapered, Ball bearingCane Creek, Viscoset, Aluminium |
| Sedlovka | XLC, Aluminium, Patent, 31.6 mm |
| Sedlo | XLC, Trekking |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 80 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































