Haibike Trekking 7 High trekingové elektrokolo
Trekingové elektrokolo vybavené motorem Yamaha PW-ST System a baterií 630 Wh. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (2)
S modelem Trekking 7 High máte k dispozici skutečně všestranného pomocníka, který vás pohodlně dopraví do jakéhokoli cíle. Vysoce kvalitní komponenty jsou zárukou maximální radosti z jízdy. S motorem Yamaha PW-ST System, odpruženou vidlicí SR Suntour, kvalitním řazením Shimano Deore a 27,5'' koly si užijete příjemnou jízdu po celý den.
- středový motor Yamaha PW-ST System, 250W, 25km/h, 70Nm
- integrovaná baterie InTube 630 Wh
- displej Bosch Intuvia
- kola o průměru 27.5"
- podpora motoru až do 25 km/h (homologováno pro provoz na pozemních komunikacích)
| Motor | Yamaha PW-ST System, 250W, 25km/h, 70Nm |
| Baterie | InTube 630 Wh |
| Nabíječka | Fast Charger 4A |
| Displej | Yamaha Multi Switch |
| Rám | Haibike aluminium 6061, 27.5" |
| Vidlice | SR Suntour Mobie A32, Steel spring, 75mm |
| Převodník | Steel, 38 teeth |
| Přehazovačka | Shimano Deore M5100 |
| Řazení | Shimano Deore M5100, Trigger switch, 11 gears |
| Kazeta | Shimano, M5100, 11 - 51 teeth |
| Řetěz | KMC e11S |
| Brzdy | Shimano MT410, aluminium, 180mm / 180mm |
| Náboj přední | Shimano MT400-B |
| Náboj zadní | Shimano MT410-B |
| Ráfky | Schürmann Yak25, nýtovaný, ráfek s dutinou, aluminium |
| Pláště | WTB Groov-E, 61-584, reflective stripes |
| Pedály | VP, E461, Aluminium, with Reflector |
| Gripy | XLC Comfort bo3 |
| Řidítka | XLC Topflat, 720 mm |
| Představec | XLC Alu, A-head |
| Hlavové složení | A-Head Tapered |
| Sedlovka | XLC, 31.6 mm, aluminium |
| Sedlo | XLC Trekking |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 75 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
WINORA-STAIGER GmbH
Max-Planck-Straße 6
97526 Sennfeld
Německo
E-mail: info@winora-group.de
Web: haibike.com
Soubory ke stažení
![]() |
Haibike eBikes | manual |
![]() |
Fazua Ride 60 | manual |
Více od značky Haibike
O značce Haibike
Haibike je německá značka elektrokol a horských kol. Nabízí špičkové eMTB a trailová kola s moderními technologiemi a precizním zpracováním.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































