Kellys Avery 50 Graphite Grey 28"
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Rám: | KELLYS Aluminium alloy monotube 28" |
| Vidlice: | hi-ten steel unicrown (se závitem) |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x3 |
| Řazení: | SHIMANO Nexus SL-3S42E Revoshift |
| Kazeta: | SHIMANO 21T |
| Řetěz: | KMC Z6 |
| Kliky: | PROWHEEL (38T) - délka 170 mm |
| Středové složení: | cartridge (116 mm) |
| Pedály: | NonSlip - plast |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
Více od značky Kellys
O značce Kellys
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.









































