Kellys Noid 90 Emerald Green 29"/27.5"
Značka:
KLS79447
KLS79448
Kód:
8585053838692
8585053838708
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Parametry
| Rám | |
| Rám: | KELLYS Gravity DH / Think Link® suspension system, 205 mm rear travel, 1.5" tapered HT, internal routing, ISCG 05, mullet 29/27.5" wheelset, 12x150 mm thru axle |
| Vidlice: | ROCK SHOX BoXXer Ultimate (29") Boost, 200 mm, DebonAir / Charger 2 RC2 / Maxle Stealth 20 mm thru axle |
| Tlumič: | ROCK SHOX Super Deluxe Coil Ultimate DH RC2 / Open-Threshold (250x75 mm) |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Saint SL-M820 Rapidfire Plus |
| Přesmykač: | chain guide MOZARTT HXR, ISCG 05 |
| Přehazovačka: | SHIMANO Saint M820 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG500-10 (11-25T) |
| Řetěz: | KMC X10 EL |
| Kliky: | SHIMANO Saint M825 Hollowtech II (34T) - délka 165 mm |
| Středové složení: | SHIMANO Press-Fit BB71-41A |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
Více od značky Kellys
O značce Kellys
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































