Kellys Vanity 30 Desert Flower 29"
Značka:
KLS82065
KLS82066
Kód:
8585053850793
8585053850809
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Rám: | KELLYS KLC 29" - Lady Sport Geometry |
| Vidlice: | SR SUNTOUR XCE28 DS (29"), 100 mm, coil spring |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 3x8 |
| Řazení: | SHIMANO ST-EF500-8R EZ-fire Plus |
| Přesmykač: | SHIMANO TY600 (34.9 mm) |
| Přehazovačka: | SHIMANO TX800 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG200-8 (12-32T) |
| Řetěz: | KMC Z8 |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
Více od značky Kellys
O značce Kellys
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.


















































