Liv Embolden 2 celoodpružené horské kolo
Dámské celoodpružené horské kolo s průměrem kol 27,5” a zdvihy 140/120 mm. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Liv Embolden je dámské celoodpružené horské kolo s průměrem kol 27,5” a zdvihy 140/120 mm. Skvělá volba pro každou bikerku, která hledá cenově dostupný, ale skvěle fungující celoodpružený trail bike.
- zdvih 140 mm vpředu, 120 mm vzadu
- moderní geometrie - 67,5° hlavový úhel, 74° sedlový úhel
- systém zadního odpružení FlexPoint, jednodušší, avšak plně funkční řešení se snadnou údržbou (méně čepů = méně ložisek)
- vnitřní vedení brzdové hadice a bowdenů
- pevná osa vpředu i vzadu
- velikosti XS (150 - 160 cm) / S (158 - 169 cm) / M (164 - 175 cm) / L (170 - 181 cm)

Hliníkový rám ALUXX
Materiál pro výrobu rámů se zaměřením na výkonnostní cyklistiku. Vyznačuje se slitinou 6061 a jednou zeslabovanými trubkami.Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 140 mm |
| Zdvih (tlumič): | 120 mm |
| Rám: | ALUXX-grade aluminum, 120mm FlexPoint Suspension |
| Vidlice: | Giant STL 34, 140mm, Boost 15x110 |
| Tlumič: | Suntour Raidon R, 184x44, custom tuned for Liv |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Řazení: | Shimano CUES SL-6000, 1x10 |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000, Shadow + |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300, 11x48 |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
Progress Cycle, a. s.
Palouky 1371
253 01 Hostivice
Česká republika
E-mail: giant@progresscycle.cz
Web: liv-cycling.com
Progress Cycle, a. s.
Palouky 1371
253 01 Hostivice
Česká republika
E-mail: giant@progresscycle.cz
Web: liv-cycling.com
Více od značky Liv
O značce Liv
Liv je značka kol a elektrokol určená výhradně pro ženy. Nabízí perfektní kombinaci pohodlí, výkonu a designu, kterou ocení každá cyklistka.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































