Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
Marzocchi je zpět v plné parádě! Nový Bomber Z1 je moderní vidlice na enduro a trailové ježdění.
| Rám | |
| Zdvih (vidlice): | 140 mm |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Použití: | MTB |
| Krk: | 1.5" Tapered |
| Vnitřní nohy: | 36 mm |
| Osa: | 15x110 mm |
| Systém: | vzduch/olej |
| Offset: | 51 mm |
Marzocchi je italská značka odpružení pod skupinou FOX. Nabízí vidlice a tlumiče s legendární odolností, plynulým chodem a stylem, který ocení každý MTB jezdec.




