Mavic E-Deemax 27,5" CL zapletená kola
Zapletená kola Mavic E-Deemax, průměr 27,5", boost pevné osy, kotouče Center Lock, ořech Micro Spline. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Mavic E-Deemax jsou odolná zapletená MTB kola určená pro e-MTB a tvrdší trail/enduro použití. Jsou stavěná na vysokou pevnost, spolehlivost a jednoduchý servis, s širokým 30mm ráfkem a ochranou proti proražení.
Náboj
- konstrukce Infinity hub platform (snazší servis a výměna drátů bez sundání kazety nebo kotouče)
- volnoběžka Instant Drive 360 (ID360), double ratchet
- tělo náboje hliník
- uchycení kotouče Center Lock
Ráfek
- materiál Maxtal (hliník)
- pro kotoučové brzdy
- svařovaný spoj SUP welding
- asymetrický profil
- výška ráfku 22 mm
- vnitřní šířka 30 mm
- Tubeless Ready, páska pro bezdušové použití vylepena
- ochrana Pinch Flat Protection (PFP) proti proražení
Dráty
- materiál ocel
- rovné, ploché, anti-rot
- 28 drátů (přední i zadní)
- výplet 3× křížený
- niple ocelové (ABS), černé
Kompatibilita
- rozměr 27,5" (ETRTO 584x30TC)
- Boost osy 15×110 (přední) / 12×148 (zadní)
- ořech Shimano Micro Spline (vyměnitelný)
Použití a limity
-
maximální celková hmotnost systému 180 kg (jezdec + kolo + výbava)
Hmotnosti
-
1016 g (přední), 1144 g (zadní), 2160 g (pár)
Obsah balení
- přední a zadní kolo, bezdušové ventilky, 2 náhradní dráty, multifunkční klíč (klíč na ložiska monpáka, centrklíč)
Parametry
| Kola | |
| Ráfky: | bezdušové (Tubeless Ready) |
| Použití: | MTB |
| Průměr: | 27.5" |
| Přední osa: | 15x110 mm (Boost) |
| Zadní osa: | 12x148 mm (Boost) |
| Uchycení kotouče: | Centerlock |
| Vnitřní šířka ráfku: | 30 mm |
| Volnoběžné těleso: | Shimano MicroSpline |
| Počet drátů: | 28/28 |
Výrobce:
MAVIC GROUP
44 rue Saturne
74650 CHAVANOD
Francie
E-mail: privacy@mavic.com
Web: mavic.com
MAVIC GROUP
44 rue Saturne
74650 CHAVANOD
Francie
E-mail: privacy@mavic.com
Web: mavic.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Více od značky Mavic
O značce Mavic
Mavic je francouzská značka komponentů pro kola. Nabízí ráfky, zapletená kola a doplňky s důrazem na kvalitu, dlouhou tradici a inovativní výrobu.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































