Mongoose Tyax 29" Sport
Rám: Tectonic T2, aluminum, 29" cross country geometry, internal cable routing, 9 mm x 141 mm QR dropout convertible to 12 mm x 148 mm thru axle, replaceable hanger, tapered headtube
Vidlice: Xposure, 29", coil, steel steerer 9 mm x 110 mm, QR, 100 mm travel
Kliky: Shimano FC-MY101, aluminum, 36/22T
Pedály: Mongoose, nylon
Přesmykač: Shimano FD-M4020, side swing, direct mount
Pře... Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
| Rám | Tectonic T2, aluminum, 29" cross country geometry, internal cable routing, 9 mm x 141 mm QR dropout convertible to 12 mm x 148 mm thru axle, replaceable hanger, tapered headtube |
| Vidlice | Xposure, 29", coil, steel steerer 9 mm x 110 mm, QR, 100 mm travel |
| Kliky | Shimano FC-MY101, aluminum, 36/22T |
| Pedály | Mongoose, nylon |
| Přesmykač | Shimano FD-M4020, side swing, direct mount |
| Přehazovačka | Shimano Altus RD-M2000 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M2000, 2 x 9 |
| Kazeta | Sunrace, 9-speed, 11-36T |
| Řetěz | KMC X9 |
| Ráfky | WTB ST-i35, aluminum double wall, 35 mm ID, 32H, tubeless compatible |
| Pláště | Kenda Kadre, 29 in x 2.2 in, wire bead |
| Náboje | Xposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 110 mm, 32H, 6-boltXposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 141 mm QR, 32H, 6-bolt |
| Dráty | 14G, stainless steel |
| Brzdy | Tektro HD-M290, hydraulic, aluminum, 160 mm rotor |
| Řídítka | Xposure, double-butted aluminum, 740 mm width, 15 mm rise, 31.8 mm clamp |
| Představec | Xposure 3D forged aluminum, threadless, 60 mm, 6°, 31.8 mm clamp |
| Gripy | Xposure Kraton, semi-ergo lock on |
| Hlavové složení | Threadless, ZS44/ZS56, retainer bearing |
| Sedlo | Mongoose MTB, steel rails |
| Sedlovka | Xposure, aluminum, 350 mm, zero offset, 31.6 mm |
| Platforma | TYAX |
| Ročník | 2021 |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x9 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
Aspire Sports
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: mongoose-bikes.cz
Aspire Sports
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: mongoose-bikes.cz
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Více od značky Mongoose
O značce Mongoose
Mongoose je americká značka známá svými BMX a horskými koly. Nabízí odolné, stylové a zábavné modely pro jezdce, kteří milují výkon i dobrodružství.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.

















































