Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Motokros /Údržba /Leštící prostředky /Muc-Off Bike Protect
Muc-Off
Muc-Off Bike Protect

Muc-Off Bike Protect údržbový spray

Údržbový sprej, který zabraňuje ulpívání nečistot. Celý popis
Značka:
MO909CEE
Kód:
5037835204254
EAN:
2 - 3 dny
můžete mít už 25.9.2026
Dostupnost:
370 Kč
+
-
doprava zdarma od doprava zdarma od 5 000 Kč
Popis Hodnocení (1) Komentáře (0) Kontaktní data (GPSR) Soubory ke stažení (1)

Údržbový sprej, který zabraňuje ulpívání nečistot.

  • vysoce výkonný vodu odpuzující údržbový spray
  • obsahuje P.T.F.E. složku chránící povrch před ulpíváním špíny a jejím vázáním přímo do struktury povrchového materiálu
  • zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý ochranný teflonový film
  • ochraňuje, konzervuje a oživuje ošetřené zejména kovové partie kola
  • usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí
  • má vysoký disperzní účinek
  • bezpečný při použití na kov, chrom, gumu i carbon
  • doporučen na ošetření trubek teleskopů a pístnice zadního tlumiče

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář
Výrobce:
Sports Nut GmbH
Au-Ost 3/1
72072 Tübingen
Německo

E-mail: contact@sports-nut.de
Web: muc-off.com

Soubory ke stažení

PDF Bezpečnostní list

Hodnocení produktu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.

LUKÁŠ, dne 31.8.2015
- určitě doporučuji a přivítám další názory a postupy - Muc-Off jsou kvalitní přípravky
  • - kvalitní výrobek, který určitě není na škodu zakoupit
  • - použil jsem dle návodu, ale i přesto je kolo zašpiněné, jak p...e, tak nevím, kde se stala chyba
  • - po aplikace kolo neustále takové "vlhké", v návodu píší neleštit, což jsem neudělal, ale myslím si, že díky tomu se na kolo nachytali nečistoty

O značce Muc-Off

Muc-Off je britská značka čisticích prostředků a maziv pro kola. Nabízí vysoce účinné a šetrné produkty pro dokonalou údržbu a ochranu vašeho kola.

Doporučujeme

Cyklostar Original Extra Carbon (1 l)
Cyklostar Original Extra Carbon (1 l) čistící prostředek
219 Kč
skladem
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner (1 l)
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner (1 l) čistící prostředek
360 Kč
skladem
Muc-Off C3 Dry Lube 120ml
700 Kč
skladem
Galfer FD452 Standard G1053 Advanced G1851 Pro G1455 DH / E-bike G1652
Galfer FD452 brzdové destičky
379 Kč
skladem
Finish Line Max Suspension 266ml
289 Kč
259 Kč
skladem
-3%
Force - měrka opotřebení řetězu
140 Kč
136 Kč
skladem

Podobné produkty

Peaty’s Protect & Shine Spray
349 Kč
314 Kč
2 - 3 dny

Hodnocení obchodu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Ověřený zákazník
Komunikace,kvalita výrobku , rychlost dodání super.
Vladimír
Objednal jsem si pláště, ale omylem jiný rozměr, než jsem potřeboval. Zboží mi bylo v rekordně krátkém čase vyměněno za požadovanou velikost bez dalších nákladů včetně vrácení rozdílu v ceně. Děkuji a doporučuji všem.
Ověřený zákazník
zboží u nás není dostupné a je za dobrou cenu i s poštovným. zkušenost je prozatím pozitivní. budu vřele doporučovat. důvody již jsem popsala výše.
Martin "Riddick" Baťa
Ano, tento obchod bych lidem doporučil. Je vcelku přehledný a ceny jsou velice dobré v poměru ke kvalitě zboží. Můj nákup určitě ovlivnilo i nápadité grafické zpracování stránek
Fanyn
Na obchod jsem přišel na internetu při porovnávání cen dílu, který jsem si chtěl objednat. Právě cena byla rozhodujícím faktorem proč jsem tento obchod zvolil. Následně mě překvapila rychlost se kterou mi byl díl doručen. Jsem 100% spokojený a doporučovat budu kde se dá. :)