Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Cyklistika /Nářadí a údržba /Kartáče /Muc-Off Claw Brush
Muc-Off
Muc-Off Claw Brush
-8%

Muc-Off Claw Brush kartáč

Malý kartáč k čištění kazet, ozubených kol, žeber motorů, hnacích řetězů atd. Celý popis
Značka:
MO204
Kód:
5037835204001
EAN:
skladem 1 ks
můžete mít už 24.9.2026
Dostupnost:
229 Kč
249 Kč
Doporučená cena výrobce: 280 Kč
+
-
doprava zdarma od doprava zdarma od 5 000 Kč
Popis Hodnocení (5) Komentáře (0) Kontaktní data (GPSR)

Malý kartáč k čištění kazet, ozubených kol, žeber motorů, hnacích řetězů atd.

  • Vysoce kvalitní konstrukce nového tvaru s nylonovými štětinami.
  • Ideální pro zúžené prostory, kazety, převodníky, řetězy atd. Výrazně usnadňuje čištění obtížně dostupných partií.
  • pevné a kompaktní tělo kartáče s ultra tuhými štětinami různé délky
  • oboustranná použitelnost madla i štětin umožňuje jednoduché čištění i tuhé "zažrané špíny" okolo zadní rozety, článků řetězů nebo převodů

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář
Výrobce:
Sports Nut GmbH
Au-Ost 3/1
72072 Tübingen
Německo

E-mail: contact@sports-nut.de
Web: muc-off.com

Hodnocení produktu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.

Ověřený zákazník, dne 16.5.2021
výborné
Ověřený zákazník, dne 16.5.2021
výborné
Václav Chytil, dne 19.12.2017
Speciální kartáče a štětky nejsou na čištění kola potřeba, ale tento vynález je opravdu užitečný. Nejlepší volba na čištění kazety.
Madhu, dne 10.5.2017
Prima pomocník
kenig, dne 28.12.2015
super na čištění kazet a řetězu
  • vejde se všude

O značce Muc-Off

Muc-Off je britská značka čisticích prostředků a maziv pro kola. Nabízí vysoce účinné a šetrné produkty pro dokonalou údržbu a ochranu vašeho kola.

Doporučujeme

-3%
Force - měrka opotřebení řetězu
140 Kč
136 Kč
skladem
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner (1 l)
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner (1 l) čistící prostředek
360 Kč
skladem
Finish Line Wet Lube 60 ml 120 ml 240 ml 945 ml
Finish Line Wet Lube mazivo na řetěz
169 Kč
skladem
Cyklostar Original Extra Carbon (1 l)
Cyklostar Original Extra Carbon (1 l) čistící prostředek
219 Kč
skladem
Muc-Off Matt Finish Detailer
Muc-Off Matt Finish Detailer údržbový spray
290 Kč
skladem
Brunox Deo
Brunox Deo mazivo na vidlice
170 Kč
skladem

Podobné produkty

Bikeworkx Brush Set
Bikeworkx Brush Set sada kartáčů
690 Kč
621 Kč
2 - 3 dny
Juice Lubes Stiffler Drivetrain Brush
269 Kč
skladem
Peaty's Detail Brush
299 Kč
269 Kč
2 - 3 dny
Finish Line Grunge Brush
379 Kč
339 Kč
skladem
Peaty's Tyre Brush
299 Kč
269 Kč
2 - 3 dny
Muc-Off Tyre & Cassette Brush
300 Kč
289 Kč
skladem
Finish Line Easy-Pro Brush Set
649 Kč
579 Kč
skladem
Muc-Off Soft Washing Brush
340 Kč
269 Kč
skladem

Hodnocení obchodu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Laďa
Komunikace obchodu, jistota dodání zboží, dobré ceny
Ověřený zákazník
Velmi dobrá první zkušenost
Ověřený zákazník
Objednal som MTB okuliare, ktore mi nevyhovovali a po odoslani spat mi boli v podstate hned odoslane peniaze na ucet.
mafo
Odporucam
Ověřený zákazník
spokojnost