Orbea MX 24 XC dětské horské kolo
Lehké a odolné dětské kolo zaměřené na pohodlí a ovladatelnost. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Nové kolo MX 24 prošlo úpravou geometrie zaměřenou na pohodlí a bezpečnost.
- integrovaný hliníkový kokpit Orbea 540mm
- pěnové gripy s chrániči
- odpružená vidlice SR Suntour XCT-JR 50mm
- shimano řazení 7 rychlostí
- mechanické ráfkové brzdy
- lehké kliky 36T, 152mm
- hliníkové kola 24" s plášti Kenda Booster
Univerzální velikost U 125-150 cm.
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 50 mm |
| Rám: | Orbea MX 24 6061 Aluminum 2021 |
| Vidlice: | SR Suntour XCT-JR 50mm V-Brake QR |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x7 |
| Řazení: | Shimano SL-M315 |
| Přehazovačka: | Shimano Altus M310 |
| Kazeta: | Shimano TZ31 14-34t 7-Speed |
| Řetěz: | KMC Z7 GYBR |
| Kliky: | Extra lehké 36t, 152mm |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
VAVRYS CZ s.r.o.
Uherskobrodská 983
763 26 Luhačovice
Česká republika
E-mail: info@vavrys.cz
Web: orbea.com
Více od značky Orbea
O značce Orbea
Orbea je španělská značka kol a elektrokol. Nabízí precizně zpracované modely s kombinací výkonu, designu a inovací pro silnici i terén.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.

















































