Raymon Hardray Ultra 800 MTB elektrokolo
Všestranné elektrokolo pro dobrodružství i každodenní jízdu. Objevte sílu a univerzálnost s elektrokolem Raymon HardRay Ultra. Pro všechny, kteří milují původní pocit z jízdy, ale zároveň si užívají ten extra posun: Hardray Ultra reaguje okamžitě, stoupá bez námahy a zůstává stabilní jako skála i ve vysoké rychlosti.
- výkonný motor Yamaha PW-X3 výkon 250/600 W s točivým momentem 85 Nm
- baterie s kapacitou 800 Wh, 36 V, vyjímatelná
- odpružená vidlice RockShox Judy Silver TK, air, 120 mm, tapered
- spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy Tektro Gemini
- přehledný LCD displej Yamaha Display A2, Micro-USB
- velikost S ve verzi 27,5", větší pak 29"
Yamaha PW-X3
Tato pohonná jednotka nové generace, jež je lehčí, menší a nabízí vyšší točivý moment než dřív, poskytuje okamžitou odezvu, což znamená vynikající výkon v terénu. Zcela nová jednotka PW-X3 je navržena tak, aby poskytovala nejčistší jízdu a nejúžasnější výkon. Díky nižší hmotnosti, kompaktnějším rozměrům a vyššímu točivému momentu má pohonná jednotka PW-X3 potenciál vytvořit nové zajímavé příležitosti pro konstruktéry modelů kategorie e-MTB.
Power: 250/600 W, 85 Nm
Akku: 800 Wh, 36 V
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Rám: | hliníkový (Alloy 6061), velikost kol 27,5"/29", unisex geometrie |
| Vidlice: | RockShox Judy Silver TK, air, 120 mm, tapered |
| Tlumič: | Integrovaný headset |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | Shimano Deore, SL-M6100, Rapidfire Plus |
| Přehazovačka: | Shimano Deore XT, RD-M8100, Shadow Plus, 12-S |
| Kazeta: | Shimano CS‑M6100, 10–51T |
| Řetěz: | Shimano CN‑M6100 |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Více od značky Raymon
O značce Raymon
Raymon je německá značka kol a elektrokol, která se zaměřuje na inovativní design, kvalitní konstrukce a širokou nabídku modelů pro různé styly jízdy.










































