Raymon Ravor Pro MTB elektrokolo
Raymon Ravor Pro je celoodpružené horské elektrokolo s lehkým hliníkovým rámem a mullet kombinací kol (29″ vpředu a 27,5″ vzadu). Elektrokolo je vybavené středovým motorem Yamaha PW-X4 s výkonem až 800 W a točivým momentem 100 Nm pro silnou asistenci v terénu a na stoupáních. Kapacita baterie Yamaha Link je 840 Wh, což poskytuje dlouhý dojezd. Řazení zajišťuje 12rychlostní systém Sram S1000 Eagle AXS s T-Type kazetou a bezdrátovým ovladačem, hydraulické kotoučové brzdy Magura Luise Elite přinášejí spolehlivé zpomalení. Tlumení zajišťuje vidlice RockShox Psylo Gold RC s 150 mm zdvihem a zadní tlumič RockShox Deluxe Select. Celková hmotnost kola je přibližně 24,8 kg a maximální zatížení 130 kg.
- motor Yamaha PW-X4 s výkonem až 800 W a točivým momentem 100 Nm
- baterie Yamaha Link 840 Wh pro dlouhý dojezd
- mullet konfigurace kol 29″ vpředu a 27,5″ vzadu pro lepší ovladatelnost
- 12rychlostní Sram S1000 Eagle AXS s T-Type kazetou a bezdrátovým ovládáním
- hydraulické kotoučové brzdy Magura Luise Elite
- odpružení RockShox (vidlice Psylo Gold RC a zadní tlumič Deluxe Select)
- robustní celoodpružený rám s maximálním zatížením 130 kg
- hmotnost přibližně 24,8 kg

Yamaha PW-X4
Špičkový výkon pro e-MTB.
Lehká, kompaktní a výkonná – nová jednotka PW-X4 přináší výrazné zvýšení výkonu a stává se tak nejlepší e-MTB pohonnou jednotkou Yamahy. S hmotností pouhých 2,6 kg, maximálním točivým momentem 100 Nm a výkonem 800 W nabízí tento vyspělý 48V systém působivou sílu pro zdolávání těch nejnáročnějších horských stezek a splnění vašich snů.
- 48V systém s vyšším výkonem a delším dojezdem
- Nejlepší poměr točivého momentu k hmotnosti ve své třídě
- 100 Nm maximální točivý moment
- Výkon 800 W
- Technologie Zero Cadence pro okamžitou asistenci
- Plynulý, tichý a přirozený pocit z jízdy
- Lehký, kompaktní a jedinečný design

PW-LINK 840
Nejlepší poměr kapacity k hmotnosti všech dob
Baterie Yamaha PW-LINK Integrated Battery 840 posouvá hranice svobody. Díky nejlepší kapacitě vůči hmotnosti ve své třídě (842 Wh, 4,2 kg) vám umožní jet dál a rychleji. Ultrakompaktní 48V design je ideální pro každé horské dobrodružství.
- Nejlepší poměr kapacity k hmotnosti všech dob
- 842 Wh, 48V, 4,2 kg
- Špičková ochrana proti šíření požáru
- Podpora dvojité baterie

PW-LINK integrovaný displej
Minimalistický styl s plnou viditelností
Plně zabudovaný do rámu, nový Yamaha PW-LINK integrovaný displej poskytuje základní informace o jízdě a zároveň zvyšuje estetiku vašeho eBiku. Přehledné rozložení umožňuje rychlé čtení údajů a intuitivní umístění tlačítek usnadňuje ovládání.
- 1,9" barevný displej
- Prémiová kvalita
- Design plynule zabudovaný do rámu
- Minimalistický vzhled
- Odolná konstrukce
- Klíčové informace na domovské obrazovce
- Podpora aplikace Yamaha
- Jednoduchá ovládací tlačítka
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 150 mm |
| Zdvih (tlumič): | 150 mm |
| Rám: | 29/27.5", Alloy 6061, removeable battery, boost, 150 mm |
| Vidlice: | RockShox Psylo Gold RC, air, 150 mm, tapered |
| Tlumič: | RockShox Deluxe Select, air, 230x57,5 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | Sram AXS Pod Controller |
| Přehazovačka: | Sram S1000 Eagle Transmission, 12-S |
| Kazeta: | Sram XS-1270, 10-52T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Více od značky Raymon
O značce Raymon
Raymon je německá značka kol a elektrokol, která se zaměřuje na inovativní design, kvalitní konstrukce a širokou nabídku modelů pro různé styly jízdy.










































