Raymon Trailray 180 Ultra MTB elektrokolo
Trailray 180 Ultra je celoodpružené horské elektrokolo se sportovně zaměřenou geometrií a mullet konfigurací kol (29" vpředu, 27,5" vzadu), které zvyšují stabilitu i obratnost v náročném terénu. Energetický systém tvoří výkonný středový motor Yamaha PW-XM s maximálním výkonem až 600 W a točivým momentem 85 Nm, doplněný 800 Wh baterií pro delší dojezd bez častého dobíjení. Rám je navržen tak, aby kombinoval tuhost pro výkon s komfortem při delších vyjížďkách. Maximální celková nosnost kola je 130 kg a vlastní hmotnost okolo 25,5 kg. Model je zrozen pro náročné trailové výzvy s důrazem na výkon pohonu, kontrolu a dynamiku jízdy. Žádná lajna už nebude problém!
- celoodpružené mullet e-MTB s kombinací kol 29" vpředu a 27,5" vzadu
- výkonný motor Yamaha PW-XM, 250/600 W, 85 Nm
- velkokapacitní baterie 800 Wh (36 V)
- duální displej Yamaha Interface X a Sigma EOX View 700
- duo odpružení FOX Factory: Float 38 GRIP X2 (180 mm) a DHX2 coil tlumič
- hydraulické čtyřpístkové brzdy Magura MT7
- dvanáctirychlostní pohon Shimano Deore XT
- DT Swiss H 1900 Spline tubeless ready kola
- agresivní enduro/trail pláště Continental Kryptotal
- unisex rám Alloy 6061
- hmotnost cca 25,5 kg a maximální celkové zatížení 130 kg
Yamaha PW-XM
S maximálním točivým momentem 85 Nm a hmotností pouhých 2,6 kg je PW-XM prémiovou pohonnou jednotkou eMTB společnosti Yamaha Motor. Tento high-tech motor, vybavený lehkou hořčíkovou skříní vyrobenou s využitím rozsáhlého know-how společnosti Yamaha v oblasti odlévání, má nejlepší poměr točivého momentu a hmotnosti ze všech systémů elektrokol.
Power: 250/600 W, 85 Nm
Akku: 800 Wh, 36 V
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 180 mm |
| Zdvih (tlumič): | 170 mm |
| Rám: | 29/27.5", Alloy 6061, removeable battery, boost, 170 mm |
| Vidlice: | FOX DHX2 Factory, coil, 230x65 mm |
| Tlumič: | FOX Float 38 Factory, Grip X2, air, 180 mm, tapered |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | Shimano Deore XT, SL-M8100, Rapidfire Plus |
| Přehazovačka: | Shimano Deore XT, RD-M8100, Shadow Plus, 12-S |
| Kazeta: | Shimano CS-M7100, 10-51T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Více od značky Raymon
O značce Raymon
Raymon je německá značka kol a elektrokol, která se zaměřuje na inovativní design, kvalitní konstrukce a širokou nabídku modelů pro různé styly jízdy.










































