Santa Cruz Bronson X0 AXS celoodpružené horské kolo
Karbonový rám, 160/150 mm, odpružení Fox Factory, sada X0 AXS, kola Industry Nine/RaceFace. Celý popis
Značka:
58-25314-351-2-868-744401
58-25314-351-3-868-744401
Kód:
centrální sklad
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Skvělý univerzál pro všechny příležitosti. To je nový Santa Cruz Bronson. S podobným zdvihem jako Hightower, ale se zadním 27.5" kolem je mnohem hbitější a agilnější.
- karbonový celoodpružený rám se 150 mm zdvihu, třída CC
- vidlice se zdvihem 160 mm
- zapletená kola 29" vepředu a 27.5" vzadu
- systém odpružení VPP
- proporcionální geometrie
- každá velikost je vyladěná k dokonalosti, ať už jde o rozměry nebo tuhost rámu
- vnitřní vedení kabeláže (každý bowden nebo hadice má svůj tunel)
- velká kapsa v rámu pod košíkem pro uschování nářadí nebo svačiny
- pro uložení věcí uvnitř rámu jsou součástí kola dva praktické organizéry
- hmotnost 14.73 kg
- velikosti S (155-165 cm) / M (165-175 cm) / L (175-185 cm) / XL (185-193 cm) / XXL (193-201 cm)
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 160 mm |
| Zdvih (tlumič): | 150 mm |
| Rám: | Carbon CC |
| Vidlice: | Fox 36 Float Factory, Grip X2, 160mm |
| Tlumič: | FOX Float X Factory, 230x57.5mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Přehazovačka: | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Kazeta: | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Santa Cruz) |
Více od značky Santa Cruz
O značce Santa Cruz
Santa Cruz je kalifornská značka prémiových horských kol a rámů. Nabízí špičkový výkon, precizní zpracování a technologie VPP pro maximální jízdní zážitek.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































