Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Cyklistika /Jízdní kola /Celoodpružená kola /Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black
Santa Cruz
Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black
doprava zdarma
novinka

Santa Cruz Megatower X0AXS RSV Black celoodpružené horské kolo

Celoodpružené enduro kolo 29" na karbonovém rámu se zdvihem 170 mm, elektronickými převody 1x12 a karbonovými zapletenými koly. Celý popis
Značka:
58-25264-350-3-844-444302
Kód:
centrální sklad
Dostupnost:
Vyberte variantu:
264 999 Kč
+
-
Popis Komentáře (0) Kontaktní data (GPSR) Soubory ke stažení (1)

Megatower je enduro řada od značky Santa Cruz, celoodpružené kolo stavěné na náročné tratě, vysokou rychlost ve sjezdu a tvrdé nasazení. Tato verze X0 AXS RSV představuje nejvyšší výbavový stupeň řady s karbonovým rámem CC, elektronickým řazením a karbonovými koly Reserve.

Charakteristika

  • Karbonový rám v provedení CC se zadním zdvihem 170 mm a odpružením systému VPP.
  • Vidlice FOX 38 Float Factory Elite s tlumicí patronou Grip X2 a zdvihem 170 mm.
  • Zadní tlumič Fox Float X2 Factory v rozměru 230x65 mm.
  • Kola 29" a teleskopická sedlovka OneUp Dropper pro plnou kontrolu ve sjezdech.

Výbava a osazení

  • Elektronická sada Sram X0 Eagle AXS T-Type 1x12 patří k závodní špičce, řadí přesně i pod zátěží.
  • Kazeta 10-52 nabízí široký rozsah převodů na strmé výjezdy i rychlé sjezdy.
  • Karbonové ráfky Reserve 30|HD na nábojích Industry Nine 1/1 jsou stavěné na tvrdé enduro nasazení.
  • Brzdy Sram Maven Silver Stealth a pláště Maxxis Assegai a Minion DHR II zajišťují kontrolu v prudkém terénu.

Styl jízdy

  • Enduro ježdění, dlouhé technické sjezdy s nutností vyšlapat si nahoru vlastní silou.
  • Agresivní jízda přes kameny, kořeny a dropy díky zdvihu 170 mm vpředu i vzadu.
  • Zvládne i závodní tempo v enduro seriálech.

Terén

  • Náročné horské traily, kamenité a kořenité sjezdy, technické pasáže.
  • Bikepark s vývozem lanovkou nebo vlekem zvládne bez problémů.
  • Na hladkých cestách a dlouhých přejezdech je dlouhý zdvih zbytečný.

Pro koho

  • Zkušení jezdci, kteří chtějí špičkovou enduro výbavu bez kompromisů.
  • Závodníci v enduru a jezdci pravidelně vyhledávající nejtěžší tratě.
  • Pro klidové vyjížďky po zpevněných cestách je to zbytečně specializovaný stroj.

Parametry

Rám
Materiál rámu:
karbon
Zdvih (vidlice):
170 mm
Zdvih (tlumič):
170 mm
Rám:
Carbon CC 29" 170mm Travel VPP
Vidlice:
FOX 38 Float Factory Elite, Grip X2, 170mm -or-
Tlumič:
Fox Float X2 Factory, 230x65
 
Pohon
Počet rychlostí:
1x12
Řazení:
SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle
Přehazovačka:
SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd
Kazeta:
SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t
 
Komponenty
 
Kola
 
Brzdy
 

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář
Výrobce:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo

E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com

Soubory ke stažení

PDF Návod (kola Santa Cruz)

O značce Santa Cruz

Santa Cruz je kalifornská značka prémiových horských kol a rámů. Nabízí špičkový výkon, precizní zpracování a technologie VPP pro maximální jízdní zážitek.

Podobné produkty

doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Nomad X0 AXS RSV Purple M L
Santa Cruz Nomad X0 AXS RSV Purple celoodpružené horské kolo
264 999 Kč
centrální sklad
doprava zdarma
Santa Cruz Tallboy 5 Carbon CC XX SL AXS RSV Kit L XL
299 999 Kč
2 - 3 dny
doprava zdarma
Giant Anthem Advanced SL SE S M L XL
Giant Anthem Advanced SL SE celoodpružené horské kolo
318 999 Kč
na objednávku
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Blur XTR RSV Carbon XL
Santa Cruz Blur XTR RSV Carbon celoodpružené horské kolo
279 999 Kč
centrální sklad
doprava zdarma
Santa Cruz Megatower 2 Carbon CC X0 AXS RSV Kit gloss purple - M
264 999 Kč
2 - 3 dny
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Hightower XX AXS RSV Green M
Santa Cruz Hightower XX AXS RSV Green celoodpružené horské kolo
289 999 Kč
centrální sklad
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Nomad X0 AXS RSV Teal L
Santa Cruz Nomad X0 AXS RSV Teal celoodpružené horské kolo
264 999 Kč
centrální sklad
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Hightower XX AXS RSV Purple M
Santa Cruz Hightower XX AXS RSV Purple celoodpružené horské kolo
289 999 Kč
centrální sklad

Hodnocení obchodu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Michal
Odporucam tento obchod, som maximalne spokojny.
igor
najlepši obchod
Ověřený zákazník
Jsem spokojen s tímto obchodem.
Ověřený zákazník
vždy jsem byl velmi spokojený
Ověřený zákazník
Moderně koncipovaný obchod s bohatou nabídkou zboží a přehledným členěním.