Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Cyklistika /Jízdní kola /Celoodpružená kola /Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral
Santa Cruz
Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral
doprava zdarma
doprava zdarma
novinka

Santa Cruz Nomad 90 Gloss Coral celoodpružené horské kolo

Celoodpružené enduro kolo s karbonovým rámem, koly 29/27,5" (mullet), zdvihem 170 mm, převody 1x12 a teleskopickou sedlovkou. Celý popis
Značka:
58-26280-454-3-908-262501
58-26280-454-5-908-262501
Kód:
0616663236986
0616663237020
EAN:
centrální sklad
centrální sklad
Dostupnost:
Vyberte variantu:
169 999 Kč
169 999 Kč
+
-
Popis Komentáře (0) Kontaktní data (GPSR) Soubory ke stažení (1)

Nomad je enduro řada od značky Santa Cruz stavěná na tvrdé tratě, technické sjezdy a náročné enduro ježdění. Tato verze 90 v provedení Gloss Coral představuje střední výbavový stupeň řady s karbonovým rámem Carbon C a bezdrátovým řazením Sram T-Type. Kombinuje mullet zapletení kol 29/27,5" se zdvihem 170 mm vpředu i vzadu.

Charakteristika

  • Celoodpružené enduro kolo s karbonovým rámem Carbon C a zadním odpružením VPP se zdvihem 170 mm.
  • Mullet koncepce kol: vpředu 29" pro překonávání překážek, vzadu 27,5" pro hravost a manévrovatelnost.
  • Odpružení obstarává vidlice FOX 38 Float Performance s patronou Grip (170 mm) a tlumič FOX Float X Performance.
  • Pohon 1x12 Sram Eagle T-Type s přímou montáží přehazovačky na osu zadního kola.

Výbava a osazení

  • Bezdrátová sada Sram 90 Eagle T-Type patří do střední třídy T-Type hierarchie, řetěz je z vyšší sady GX.
  • Kazeta Sram XS 1275 s rozsahem 10-52 zubů pokryje strmé výjezdy i rychlé sjezdy.
  • Brzdy Sram Maven Base nabízejí vysoký brzdný výkon pro gravity nasazení.
  • Hliníkové ráfky Reserve, náboje DT Swiss 370 a pláště Maxxis Assegai/Minion DHR II se zesílenou kostrou Double Down vzadu.

Styl jízdy

  • Enduro ježdění s důrazem na rychlé a technické sjezdy.
  • Zvládne i bikepark s vývozem lanovkou nebo vlekem, dropy a skoky.
  • Díky pohonu 1x12 s širokým rozsahem vyjede vlastní silou i delší stoupání.

Terén

  • Technické traily s kameny, kořeny a dropy, kde využije zdvih 170 mm.
  • Strmé a rozbité sjezdy, kde pomáhá přilnavá směs MaxxGrip na předním plášti.
  • Na hladkých cestách a v mírném terénu je zbytečně robustní, tam jeho potenciál nevyužijete.

Pro koho

  • Pokročilí jezdci, kteří vyhledávají náročné sjezdy a enduro tratě.
  • Závodníci v enduru hledající karbonový stroj se spolehlivým bezdrátovým řazením.
  • Bikeři kombinující vlastní výšlapy s návštěvami bikeparků.

Parametry

Rám
Materiál rámu:
karbon
Zdvih (vidlice):
170 mm
Zdvih (tlumič):
170 mm
Rám:
Carbon C MX 170mm Travel VPP™
Vidlice:
FOX 38 Float Performance, Grip, 170mm
Tlumič:
FOX Float X Performance, 230x65
 
Pohon
Počet rychlostí:
1x12
Řazení:
SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd
Přehazovačka:
SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd
Kazeta:
SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t
 
Komponenty
 
Kola
 
Brzdy
 

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář
Výrobce:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo

E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com

Soubory ke stažení

PDF Návod (kola Santa Cruz)

O značce Santa Cruz

Santa Cruz je kalifornská značka prémiových horských kol a rámů. Nabízí špičkový výkon, precizní zpracování a technologie VPP pro maximální jízdní zážitek.

Podobné produkty

doprava zdarma
novinka
Santa Cruz V10 DH X01 Gloss Liquid Blue M
Santa Cruz V10 DH X01 Gloss Liquid Blue celoodpružené horské kolo
244 999 Kč
2 - 3 dny
doprava zdarma
Superior XF 9.6 Team Red Carbon / Matte Carbon S M L XL
Superior XF 9.6 Team Red Carbon / Matte Carbon celoodpružené horské kolo
179 990 Kč
3 - 5 dní
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Blur XTR RSV Carbon XL
Santa Cruz Blur XTR RSV Carbon celoodpružené horské kolo
279 999 Kč
centrální sklad
doprava zdarma
Giant Anthem Advanced SL SE S M L XL
Giant Anthem Advanced SL SE celoodpružené horské kolo
318 999 Kč
na objednávku
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Hightower X0AXS RSV Green M L XL
Santa Cruz Hightower X0AXS RSV Green celoodpružené horské kolo
254 999 Kč
centrální sklad
doprava zdarma
Liv Pique Advanced SL 1 S
Liv Pique Advanced SL 1 celoodpružené horské kolo
178 999 Kč
2 - 3 dny
doprava zdarma
novinka
Santa Cruz Tallboy GX AXS Gloss Carbon L
Santa Cruz Tallboy GX AXS Gloss Carbon celoodpružené horské kolo
174 999 Kč
2 - 3 dny
doprava zdarma
Santa Cruz Tallboy 5 Carbon CC X0 AXS RSV Kit gloss melon - L
Santa Cruz Tallboy 5 Carbon CC X0 AXS RSV Kit celoodpružené horské kolo
254 999 Kč
2 - 3 dny

Hodnocení obchodu

Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Zdenka
rýchlo, pohodlne
Tomáš
Rád se vracím, protože vím, že se mohu spolehnout.
Dzugy
Supr cupr ;)
mcb
odporucam
Pít
Dobrý.