Santa Cruz V10 DH S celoodpružené horské kolo
Sjezdové kolo, na kterém vyhrávají závody světového poháru jezdci nejlepšího týmu současnosti - Santa Cruz Syndicate. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Santa Cruz V10.8 je sjezdové kolo, na kterém vyhrávají závody světového poháru jezdci nejlepšího týmu současnosti - Santa Cruz Syndicate. Tedy velká jména jako Jackston Goldstone, Andreas Kolb a Nina Hoffmann. Pokud chceš osedlat stejný stroj jako tyto hvězdy, pak je nová V10 právě pro tebe!
- karbonový celoodpružený rám CC s 208 mm zdvihu
- ve velikostech S, M, L jsou kola Mullet 29/27.5"
- velikost XL má obě kola 29"
- nastavitelná geometrie (2x flip chip, hlavové složení)
- doživotní záruka na rám, čepy, ložiska a ráfky Reserve
- velikosti S (154-167 cm) / M (165-175 cm) / L (172-185 cm) / XL (182-195 cm)
- hmotnost 16.69 kg
VPP
VPP (Virtual Pivot Point) - systém odpružení, kde se zadní stavba pohybuje kolem virtuálního čepu místo jednoho pevného kloubu. Tento design optimalizuje efektivitu šlapání, trakci a kontrolu tím, že redukuje nežádoucí vůli při šlapání a zároveň umožňuje aktivní reakci na terén.

Mullet
Kombinace většího předního kola 29" a menšího zadního kola 27,5". Větší přední kolo lépe přejíždí nerovnosti a dodává stabilitu, zatímco menší zadní kolo zvyšuje hravost, obratnost a dává víc prostoru za sedlem v prudkých sjezdech.
CC Carbon
Nejvyšší třída karbonu CC je to nejlehčí a nejpevnější, co si můžeš dopřát.Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 203 mm |
| Zdvih (tlumič): | 208 mm |
| Rám: | Carbon CC MX 208mm Travel VPP™ |
| Vidlice: | RockShock BoXXer Base, 200mm |
| Tlumič: | RockShox Vivid Select+ Coil |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x7 |
| Řazení: | SRAM GX, 7spd |
| Přehazovačka: | SRAM GX DH, 7spd |
| Kazeta: | SRAM PG720 DH, 11-25t |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Santa Cruz) |
Více od značky Santa Cruz
O značce Santa Cruz
Santa Cruz je kalifornská značka prémiových horských kol a rámů. Nabízí špičkový výkon, precizní zpracování a technologie VPP pro maximální jízdní zážitek.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































