Superior XF 9.6 RC Gloss Red / Black celoodpružené horské kolo
Celoodpružené kolo Superior 9.6 RC s novým rámem, který testoval olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý i další závodníci při závodech Světového poháru. Spojuje výkon a rychlost. Celý popis
Značka:
801.2024.29159
801.2024.29160
801.2024.29161
801.2024.29162
Kód:
8592842198561
8592842198578
8592842198585
8592842198592
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Horské celoodpružené kolo Superior 9.6 RC s novým rámem, který testoval olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý i další závodníci při závodech Světového poháru. Spojuje výkon a rychlost. O pohon se stará sada Shimano SLX s řazením 1x12, odpružení DT Swiss nabízí zdvihy 110 mm vpředu i vzadu a lockout ovládání. Kolo je vybaveno lehkými výplety DT Swiss, teleskopickou sedlovkou a hlavovým složením Acros s funkcí BlockLock. Vše je navrženo pro jediný cíl – dostat z vás maximum.
- řazení 1×12 od Shimano řady SLX zabezpečuje rychlou a spolehlivou změnu převodů
- odpružení od DT Swiss se zdvhem 110 mm vpředu i vzadu včetně uzamykání („lock-out“), umožňuje efektivní jízdu v různém terénu
- lehké výplety od DT Swiss spolu s integrovaným hlavovým složením Acros a systémem BlockLock – vše je navrženo tak, abyste z kola dostali maximum
- teleskopická sedlovka zajišťuje více kontroly v technickém sjezdu i výjezdu
- nový lehký rám XF vyvinutý v Kopřivnici
- ideální i pro XC závody a maratony – rychlé, stabilní a efektivní
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 110 mm |
| Zdvih (tlumič): | 110 mm |
| Rám: | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 110mm travel |
| Tlumič: | DT Swiss R232 ONE, size 190x40mm, ODL |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SHIMANO SLX SL-M7100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Přehazovačka: | SHIMANO SLX RD-M7100, Shadow Plus Design |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
74221 Kopřivnice
Česká republika
E-mail: info@bikefunint.com
Web: superior.cz
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Superior) |
Více od značky Superior
O značce Superior
Superior je český výrobce kol a elektrokol známý lehkými rámy, moderním designem a spolehlivým zpracováním. Nabízí ideální kombinaci kvality, výkonu a stylu pro každého cyklistu.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































