GT Sensor Carbon Pro celoodpružené horské kolo
Nový Sensor je lehčí než jeho předchozí generace a vyladěný tak, aby vyhovoval širšímu spektru jezdců. Aktualizovaná geometrie a vylepšená konstrukce vám umožní vybírat nové stopy na vašich trailech a otevře vám zcela nové možnosti. Rám Sensor Carbon 29” Frame, 140mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, UDH, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 Tlumič Roc... Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Nový Sensor je lehčí než jeho předchozí generace a vyladěný tak, aby vyhovoval širšímu spektru jezdců. Aktualizovaná geometrie a vylepšená konstrukce vám umožní vybírat nové stopy na vašich trailech a otevře vám zcela nové možnosti.
| Rám | Sensor Carbon 29” Frame, 140mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, UDH, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Select + RT, 185 x 55mm, 2-Pos Adjust |
| Vidlice | RockShox Lyrik Select + RC2, 150mm, Charger 3, Debonair + 44mm Offset |
| Kliky | Truvativ Descendent 6K, Dub, 32T |
| Středové složení | SRAM DUB BSA |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle |
| Řazení | SRAM NX Eagle, 12-Speed |
| Kazeta | SRAM PG-1230, 11-50T |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12-Speed |
| Ráfky | WTB KOM Trail i30, 32h, Tubeless Ready |
| Brzdy | SRAM G2 RSC Hydro Disc, 200/180mm Centerline Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy, 45mm |
| Gripy | GT MTB |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Sedlovka | TranzX +Rad, 31.6mm, Adjustable Height (S - 150mm, M - 170mm, L/XL - 200mm) |
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































