GT Slammer 20" dětské kolo
Rám: GT FS Design, Hi-Ten Steel Tubes, DT Gusset, American BB, Seat Stay Mounted U-Brake, External 1-1/8" H/T, w/ Removable Rotor Tabs, Odyssey Springfield Brake compatible
Vidlice: GT FS Design, Hi-Ten 31.8- 28.6mm Tapered O.D. Blades, 31mm Offset, 3/8" Axle Dropouts
Kliky: GT Tubular CR-MO 3Pc., 170mm Arms, Cold Forged CR-MO 19mm x 8T Spline Spindle, 25T GT Steel Chain Wheel
Stře... Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Mohlo by vás zajímat:
| Rám | GT FS Design, Hi-Ten Steel Tubes, DT Gusset, American BB, Seat Stay Mounted U-Brake, External 1-1/8" H/T, w/ Removable Rotor Tabs, Odyssey Springfield Brake compatible |
| Vidlice | GT FS Design, Hi-Ten 31.8- 28.6mm Tapered O.D. Blades, 31mm Offset, 3/8" Axle Dropouts |
| Kliky | GT Tubular CR-MO 3Pc., 170mm Arms, Cold Forged CR-MO 19mm x 8T Spline Spindle, 25T GT Steel Chain Wheel |
| Středové složení | American Loose Ball Bearing |
| Pedály | GT Low Profile FS Platform Design, PP Material, Boron Axle |
| Řetěz | KMC Z410 |
| Ráfky | Alloy single wall, 20" 36h |
| Pláště | Innova, 20 x 2.3" front, 2.2" rear |
| Náboje | Steel Body, Loose Ball 3/8" x 150mm Heat Treated Axle, 15mm Nut front, Alloy Body, 1 Loose Ball, 4 Sealed Bearing 14mm x 180mm Axle, 9T Cassette, 36 Hole, 17mm Nut rear |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Rear SST ORYG Detangler, Aluminum U-Brake w/ Soft Compount Pad |
| Brzdové páky | Alloy |
| Řídítka | GT Freestyle 2pc., Steel, 8.375"H x 28"W, 3°Up, 11° sweep |
| Představec | New GT Top Load, 1-1/8", Cold Forged Cap, 32mm Rise, 40mm Length |
| Gripy | GT Super Soft 155mm Single Compound w/ GT removable plug |
| Hlavové složení | 1-1/8" Threadless, Steel |
| Sedlo | Integrated saddle w/ post |
| Sedlovka | Alloy, 25.4mm x 200mm |
| Ročník | 2019 |
| Platforma | SLAMMER |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































